Skocz do zawartości

Trasy enduro.......


rizo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja głównie śmigam nad Wisłą. z rogu ulic Rosoła i Wąwozowej można nad Wisłe polecieć tylko i wyłącznie terenem. Nad Wisłą wyskakuję przy "górze popiołów" a później tak jak jednen z kolegów napisał zostaje tylko szybka decyzja... lewo czy prawo :biggrin: przez Siekierkowski czy przez GK.

kierując się na Nadarzyn jest tor w Strzniówce i żwirownia w Radziejowicach. Z obu miejsc jest podobnjo zajebista trasa na żwirownię "Barbarę", niestety jeszcze tam nie byłem. Mam nadzieję, że jeszcze przed 1 śniegiem uda mi się tam zawitać.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jutro śmigamy na jakąś fajną wycieczkę mazowiecką, rejon OTWOCK. Start Otwock ulica Turystyczna dokładnie to widać tutaj:

 

http://mapa.szukacz.pl/?&n=474036&e=653753&z=4m&t=WYBRANY PUNKT

 

Tylko dla chętnych. Tempo średnie, jakieś 70 km , w planach ognisko i kiełbaska. Wyjeżdżamy punktualnie o 10:00. Powrót przed nocą.

Kierunek wycieczki - Kołbiel i dalej wzdłuż rzeki Świder.

 

Możemy się spyknąć z chętnymi przy moście w Górze Kalwarii.

 

Pozdrawiam i zapraszam

Edytowane przez Gadimex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierując się na Nadarzyn jest tor w Strzniówce i żwirownia w Radziejowicach. Z obu miejsc jest podobnjo zajebista trasa na żwirownię "Barbarę", niestety jeszcze tam nie byłem. Mam nadzieję, że jeszcze przed 1 śniegiem uda mi się tam zawitać.

pzdr.

 

NONO to będziesz pomykał niedaleko Piaseczna więc chętnie się dołącze bo też tam nie byłem

 

 

GADIMEX - chętnie pozwiedzam wasze rejony i wyciągne reszte chłopaków tylko musze stanąć na nogi bo chwilowo jestem na antybiotykach

tempo piszesz 70 może nadąrzymy tylko zalerzy jaki teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jesteś z Ostródy - tam kupiłem LC4

Te trasy co pisałem to nie po parku - są to drogi polne dojazdowe - pola , łąki itp oraz ścieżki dostępne dla wszystkich więc zapraszam - mandatu nie dostaniesz :buttrock:

 

nie chodzi o mandat :icon_mrgreen:

jeszcze nie ma takiego policjanta co by mnie złapał :icon_mrgreen:

 

poprostu nie lubie spotykac spacerowiczów na swojej drodze i oni pewnie też mnie lubia spotykać :icon_mrgreen:

 

od kogo kupiłeś LC 4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o mandat :wink:

jeszcze nie ma takiego policjanta co by mnie złapał :icon_mrgreen:

 

poprostu nie lubie spotykac spacerowiczów na swojej drodze i oni pewnie też mnie lubia spotykać :icon_razz:

 

od kogo kupiłeś LC 4 ??

 

Te traski co pokazywalem to moze i sa spacerowe ale i samochody tam pomykają ............

no nie ukrywam ze scierzki tez są ale tam spacerowicza jeszcze nigdy nie widzialem

 

LC4 kupiłem ze sklepu tylko nie pamientam juz nazwy ale jadąc z Wawy na Gdansk mam krzyzówke ze swiatlami gdzie po lewej jest mc donald a ja skrencam w prawo po paru metrach jest sklep po lewej na łuku

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LC4 kupiłem ze sklepu tylko nie pamientam juz nazwy ale jadąc z Wawy na Gdansk mam krzyzówke ze swiatlami gdzie po lewej jest mc donald a ja skrencam w prawo po paru metrach jest sklep po lewej na łuku

 

pozdrawiam

 

czyli moto-doktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te traski co pokazywalem to moze i sa spacerowe ale i samochody tam pomykają ............

no nie ukrywam ze scierzki tez są ale tam spacerowicza jeszcze nigdy nie widzialem

 

LC4 kupiłem ze sklepu tylko nie pamientam juz nazwy ale jadąc z Wawy na Gdansk mam krzyzówke ze swiatlami gdzie po lewej jest mc donald a ja skrencam w prawo po paru metrach jest sklep po lewej na łuku

 

pozdrawiam

 

czyli od Moto doktora :flesje:

 

a co do trasek okolice ostródy to jedna wielka traska :)

 

gdzie nie pojedziesz to trafisz na ślady moto :)

 

a tak zwane leszaki to już normalnie całe przeorane są we wszystkie strony :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli od Moto doktora :flesje:

 

a co do trasek okolice ostródy to jedna wielka traska :)

 

gdzie nie pojedziesz to trafisz na ślady moto :)

 

a tak zwane leszaki to już normalnie całe przeorane są we wszystkie strony :flesje:

 

wy to macie gdzie pomykać :buttrock:

 

my moze nie mamy terenów urozmaiconych ale zawsze cos wymyslimy a lasów tez nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :lalag:

a propo czy ktoś wie gdzie jest tor w miejscowości - ŁOŚ podobno tam coś jest??

 

Jeździłem tam w wakacje, niestety ostatnio tor został zrównany z ziemią przez koparki ;/ więc już toru niema.

 

Fota z tego toru: http://bikepics.com/pictures/988932/ ogólnie był spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tam w wakacje, niestety ostatnio tor został zrównany z ziemią przez koparki ;/ więc już toru niema.

 

Fota z tego toru: http://bikepics.com/pictures/988932/ ogólnie był spoko.

 

no to tez nie mieli co robić.................

no szkoda, bedzie trzeba cos innego wykombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...