Skocz do zawartości

SPOTKANIA,PLANY NA NASTEPNY SEZON 2010


KingRider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nuda wkracza to fakt, ale pociesze was, że od połowy lutego ma już być wiosennie :biggrin:

A wy jakie macie plany na zimowe wieczory odnośnie upiekszania, zmian w swoich maszynach?

 

Rzeczywiście wczoraj posypało, zimówki trza kupić do auta :biggrin:

 

 

:flesje: :flesje: :flesje: :flesje: i jeszcze raz :flesje:

:icon_mrgreen:

Pozdrawiam Panie i Panów też.

I Mariusza(Barteza) też Pozdrawiam. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, a ja mam moto przygotowane do sezonu(choć wsumie sezon dla mnie sie nie zakończył i pewnie nie zakończy...) jedynie co musze to skrócić łańcuch o jakieś 15 oczek bo już naciąg mi się skończył, chyba ze nawierce wahacz, żeby koło jeszcze przesunąć do tyłu :)

 

 

a tak a propos może jakieś spotkanko zakończeniowo/intergacyjno/pijackie na terenie stolicy byłego wojewódzwa toruńskiego??- jakieś kręgle połączone ze spożywaniem napoi %%%??(ja nie prowadze) :flesje: takie andrzejki motocyklowe, choć nie lubie patetycznych określeń :biggrin:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś - muszę Cię pochwalić za mądry pomysł z jakimś spotkaniem itp. Chociaż 1 ( RAZ ) udało Ci się coś mądrego wtdumać :biggrin: Chyba jesteś obrobiony z chińczykami i masz więcej czasu na tak mądre przemyślenia ?? Zapodać termin i zbiórka obowiązkowa. Mogą być kręgle. Bartez zabierze sobie zza stodoły jakiś głaz i będzie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koniec stycznia, ogólny zarys ważniejszych planów 2oo już jest :biggrin:

Żelazne punkty - spotkania (fakt,że zamknięte) BS i MiD, dwa śluby motocyklowe w innych częściach kraju. wakacje/urlop - albo Portugalia, albo Holandia (zależy od stanu posiadania, może inny kraj, ale GDZIEŚ).

Te rzeczy do koniecznego spełnienia, reszta gdzie koła poniosą z dnia na dzień :bigrazz:

 

Kombinujecie już, dokąd w tym roku, czy śpicie jeszcze?;)

 

buźka

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kombinujemy, kombinujemy :icon_mrgreen: Ja mam w planach zaliczyć bardzo ważny zlot z klubem DM, poźniej wiadomo- wyjazdy kilkudniowe nad nasze polskie morze. Szwecja też jest w planach w celu odwiedzenia koleżanki, która na swoim BMW ze Szwecji, przez Rosje przywędrowała do Polski- sama !! :icon_eek: :notworthy: a reszte zobaczy się :crossy:

 

Ja mimo zimowego snu, czuwam cały czas :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poświęcenie na które jestem gotowy :biggrin:

 

A to do Desmo Maniax przyjmują już nawet fazero-skutery :icon_eek: :icon_question:

 

w temacie to mam plan aby z kompanami odbyć niezbyt daleką aczkolwiek superfajną i skrajnie wyczerpującą podróż na Zbiczna nad jeziorko :crossy: :flesje:

 

i od kwietnia trza morze atakować koniecznie.

No to takie plany a jak se człowiek już coś fajnie zaplanuje, to potem życie i tak po swojemu pokieruje losem i drogą, ale może coś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to do Desmo Maniax przyjmują już nawet fazero-skutery :icon_eek: :icon_question:

 

w temacie to mam plan aby z kompanami odbyć niezbyt daleką aczkolwiek superfajną i skrajnie wyczerpującą podróż na Zbiczna nad jeziorko :crossy: :flesje:

 

i od kwietnia trza morze atakować koniecznie.

No to takie plany a jak se człowiek już coś fajnie zaplanuje, to potem życie i tak po swojemu pokieruje losem i drogą, ale może coś wyjdzie.

 

aż sie łezka zakręciła w oku po ostatnim zdaniu :icon_rolleyes:

 

a do Zbiczna to tak i nad morze tez może i do Mazurów tez tez na Mazury- a tak na serio to mam taki plan aby w ogóle więcej jeździć w tym roku :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też mam taki plan, choć w zeszłym...korzystałam z każdej okazji, ale mimo wszystko praca pożerała mi najwiecej cennego czasu :banghead: Teraz będzie inaczej :icon_evil:

Może by tak skoczyć większą grupą motocyklowo-forumową!? skoro każdy chce nad morze, może?? :biggrin: :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to by się widziało tak np: w kwietniu, ale z noclegiem, czyli np: w sobote z rana wyjechać i w niedziele po południu wrócić- byłem tak kiedyś przed sezonem i było sympatycznie- nikogo na plaży- mozna jeździć :crossy: , cisza spokuj, wypas ogólnie :clap: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...