Skocz do zawartości

Motocykl przyszłości


Rekomendowane odpowiedzi

i ma prawo Ci sie nie podobac to twoje zdanie.. Mi z reszta tez sie nie podobaja modele z poczatku lat 80-tych ale ten jest wyjatkiem. Co prawda powstał tylko jeden prototyp w skali 1:1 bo pierwowzor autor umiescil w mandze/anime (to taki japonski komiks i animacja) prototyp ktory nie jezdzil (prawdopodobnie w ogole nie mial silnika) zostal pokazany na jakis targach zwiazanych z autorem i jego komiksami. Aha i jest osoba ktora zajmuje sie odtworzeniem tego modelu, robi to juz pare ladnych lat, rozebral dwie hondy a i tak daleka droga do koncowego efektu.(oto strona mozna przesylac pieniadze hehehe http://www.matus1976.com/akira_bike/index.htm) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dzięki tej stronie zobaczyłem skąd ten nick "Kaneda" i obrazek :(

 

A moto - siakieś takie dziwne jest :? Mi się średnio podoba :roll:

Poza tym jak tam zmieniać biegi i wciskać hamulec tylny - na fotkach nie ma żadnych dźwigni czy korb przy nogach :idea:

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Bike to fikcja, zeby bylo jasne. Poprostu taki wymysł projektanta.

A ten nick jest przymnie od momentu jak zobaczylem anime "Akira" polecam jest to film animowany (zdecydowanie nie dla dzieci :1)ale opowiada o zwalczajacych się gangach motocyklowych po III Wojnie Swiatowej !!! . Z tego co opowiadane bylo o tym bike'u to jest to full automat komputerowo sterowane hamulce itd . Motor w akacji porusza sie bardzo sprawnie (jak na taki rozstaw osi) ale wiadomo to film animowany wiec wszystko sie porusza tak jak powinno.

Swietna była scena kradziezy tego cudenka jak złodziej uciekał nim przed jego prawowitym wlascicielem ale nie wiedzial ze nie moze dopusicic do spadku obrotow ponizej 5 tyś nawet przy zmianie biegow bo moto zgasnie jak go złapał z kumplami to nie musze mowic co sie stało :1.

Bike.JPG

tu macie okładke anime. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim czymś na 100% nie będą sie ścigać ani nasze dzieci, ani wnuki, ani .... tak dalej.

To coś nadaje sie tylko do komiksu. Zobaczcie np. prześwit (zarówno boczny, jak i dolny), tym się nie da przechylać.

Wydumka.

Mi się nie podoba. Udziwnione na siłę. Ale to moje zdanie.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...