Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008, oraz spotkanie przed


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to staraj się, staraj!

I nie zapomnij dać znać wieczorem, bo nie wiem, czy mam jechać na Lubliniec czy normalnie.

Pozdro

 

update:

 

Teraz pytanie, jedzie ktoś ze mną z Kluczborka? Jesli tak, to dajcie znać, gdzie się zbieramy, bo jeśli nie, to lecę sam.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koledzy też odpadam,już miałem fundusze na wache,ale zadzwonili mi że mam jutro egzaminy w szkole a miało nie być w tą niedziele :eek: nic nie poradze z gówna bata nie ukrece przykro mi :)

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Tak wszyscy nagle chorują.... no cóż nie ma co się dziwić :-) pogoda nie rozpieszcza.

W każdym bądź razie z pewnością do Rzadkochowy zjedzie się mnóstwo maszyn :-) nie bacząc na pogodę, czy też kaszel.

 

Jak to się mówi... "nie jest problemem znaleźć motocyklistę w słoneczny dzionek" ...... :-).... a i "motomasochistów" nie brakuje.

 

...dozo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dam rady pojechac.. kurde moto wywoskowane, full paliwa, a tu lipa wyszla. pojechalbym, gdyby nie to ze na oczy nie widze... predzej bym w drzewo walnal niz do cz-wy dojechal ;/

 

No nic, szerokosci wam zycze :icon_eek: zdajcie relacje po powrocie, mysle ze na nastepny wyjazd juz pojade

 

 

 

P.S. w przyszla niedziele jest bazar we wrocku, moze sie ktos wybiera? bo mam zamiar jechac, mysle ze wyzdrowieje do tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na trasie. Nie udał mi sie namierzyć ludków z Opola. Potoczę się spokojnym rock'owym rytmem koło 9.00 z Opola. Na górkę przeprośną pewnie nie dam rady ale na błoniach się zobaczymy.

Modeka wyszykowana, skóry nie stetety poszły w kąt. Pogoda jest jaka jest i zawsze jest pogodą.

Może przynajmniej uda się wrócić ekipą.

Edytowane przez Tatsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...