Skocz do zawartości

Posiadacze YAMAHY XT 125 R/SM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest jeszcze ktos kto smiga na XT 125 R/SM????

W wakacje dokonalem zakupu takiego moto(wersja R enduro) i jak narazie jestem z niego zadowolony :flesje:

Moto byl w okazyjnej cenie, byl nagroda w konkursie Żywca, rocznik 2006, zaledwie 600km przebiegu :evil:

Moto nie pali duzo, czterowsówik zaskakuje elastycznoscia, ale zawsze mam problem z odpaleniem ;/

 

Na zimnym silniku zawsze musze sie pomeczyc i to dlugo...

Gadalem z mechanikiem i powiedzial, ze w XT tak bywa... no ale bez przesady ;/

 

Wy tez macie te problemy?? Albo wiecie co moze byc tego przyczyna?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasku, o ile sie nie myle to dt 50 r i sm maja rowniez takie same zawieszenie z przodu a co za tym idzie prawdopodobnie senda sm i pochodne tez, trzeba by bylo poszperac w sieci o tym. :banghead: a co do xt, tak sie zapytam, jak z osiagami wersji odblokowanej ? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym chcial z rozrusznika odpalac to by akumulator chyba padl.... trzeba sie nakopac

 

 

 

Coś masz skopane, zawieź to moto do jakiegoś mechesa co sie zna na tym. Moja sztuka po naciśnięciu guzika gadała natychmiast. Jeżeli chesz sam dłubac to standardowo sprawdź: gaźnik ( ustawienie iglicy, dysze, regulacja), filtr powietrza, elektryke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po kupnie zaliczylem mala glebe, lekko polozylem moto na piachu. Niby ni sie nie stalo ale moto spadal z obrotow i gasl podczas jazdy, nie reagowal plynnie na gaz.

Przyjechal mechanik z serwisu yamahy wyregulowal gaznik, okazala sie zatkana dysza. Teraz juz jezdzi elegancko ale problem z odpalaniem zostal...

cieply to odpala od podejscia z rozrusznika, ale zimny bardzo oporowo ;/

Filtr czyscilem, smarowalem kilka razy, probowalem nowa swiece i tez nic

 

i co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xt pali mi mi ok. 4l, to taki spokojny czterosuwik :)

Jezdzilem na kdx-ie i w porownaniu do xt jest mocniejszy... zalezy gdzie chcesz jezdzic. XT to super motor do miasta, nie duze gabaryty, male spalanie ;P polecam

ten z otomoto nawet fajnie sie prezentuje :) tylko cala homologacje mu wywalili... ;p

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...