Skocz do zawartości

Czy w tym kraju można się czuć bezpiecznie na drodze jadąc motocyklem?!?


Gardol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cubamen czasami jak cos walniesz to jak spity zajac jajcami o lade. Majkel z tego co wiem ma jeszcze polskie obywatelstwo, na forum demokracja panuje ( przynajmniej tak slyszalem :icon_rolleyes: ) wiec kazdy moze sie wypowiedziec.

 

Czasami warto posluchac co " O NAS " mowia czy mysla inni, oni widza to moze troche inaczej i sa moze bardziej bezstronni.

 

ty ks rider powiadasz demokracja jest ?? to od.........l sie odemnie znalazl sie niemiecki nauczyciel i Polski poddany krolowej bedziecie mnie uczyc zycia w Polsce ?? wazony jedne chcecie mnie czegos nauczyc super mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie dosc dlugi na nauki w realu a nie schowani za swoimi monitorkami piszac w przerwach pomiedzy praca jaka tam wykonujecie juz nie wnikam w to co tam robicie czy jestescie tam mgr inz czy tez przepychacie kanalizacje wasza sprawa ale jak chcesz cos odemnie to powiedz mi to w twarz badz facet nie wazne czy w dojczlandach czy na wyspach

 

i to by bylo na tyle " PRZECIEZ DEMOKRACJE MAMY " NIE ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dla pocieszenia wiekszosci, nie planuje w najblizszej przyszlosi przyjechac do Polski :icon_razz:

Mozecie odetchac z ulga :)

 

Majkel zawiodłeś mnie :icon_evil: widocznie nie należę do większości.

Tak na Ciebie liczyłem.

Przybywaj i pokaż jak należy jeżdzić!!! Swieć nam wzorem i europejską kulturą jazdy!!!

 

Twój wywód mimo, iż hujowy to do bólu konsekwentny podziałał na moją wyobraźnię.

Ty Majkel jedziesz lewym pasem 90km/h i podziwiasz polskie krajobrazy /no bo kto Ci tego zabroni/ a za Tobą dłuuuuuuugi sznureczek TIRów, osobówek, z zapoconymi z wściekłości kierowcami. Fuuj!

Niech się chamy uczą europejskich manier, a co.

Niech cierpią za tych wszystkich wystraszonych motocyklistów, a co.

 

Majkel Ty masz misję do spełnienia i nie możesz, ot tak sobie, wycofać się.

Trzymam za Ciebie kciuki.

Jestem z Tobą. :eek:

 

 

Świat wg Monty Pythona jest piękny :biggrin:

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety polscy kierowcy przenoszą swoje buractwo i żałosny styl jazdy na inne drogi. W UK widac wyraźnie. Jedzie jak pi*da to musi byc polaczek. Kiedys tez jezdzilem takim burackim stylem jak w PL sie nakazuje - zero szacunku dla innych, zero wyobrazni zero mózgu. Po szkoleniach organizowanych i prowadzonych przez londyńską policje zmieniłem swoj sposob jazdy. W PL nikt nie wie ze myslenie nie boli. Nikt tez chyba nie potrafi czytac tych prostych dwucyfrowych liczb na znakach z ograniczeniem. Albo potrafi czytac ale juz nie potrafi zrozumieć.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, ja jako baba jeżdząca niedługo powiem Ci , że da się jeździć po każdej polskiej drodze, trzeba tylko mieć trochę jaj i łeb na karku....

:*

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie jak pi*da to musi byc polaczek. Kiedys tez jezdzilem takim burackim stylem jak w PL sie nakazuje - zero szacunku dla innych, zero wyobrazni zero mózgu. Po szkoleniach organizowanych i prowadzonych przez londyńską policje zmieniłem swoj sposob jazdy. W PL nikt nie wie ze myslenie nie boli. Nikt tez chyba nie potrafi czytac tych prostych dwucyfrowych liczb na znakach z ograniczeniem. Albo potrafi czytac ale juz nie potrafi zrozumieć.

 

No nie.... następny się znalazl...

Zastanowcie sie panowie, CO a przede wszystkim W JAKIEJ FORMIE tu wypisujecie.... :buttrock:

Rzniecie kulturalnych bylych rodakow co to juz nie sa polaczkami i pizdami a pod wplywem zachodniej cywilizacji odkryli, ze maja szare komorki i mozna cos z tym zrobic :clap:

Z pewnoscią mozna i to bez wzgledu na adres... ale to tylko narzędzie :P

W tym wzgledzie tez obowiazuje jakies BHP :P

 

Chcecie podzielic motocyklistow na buraczanych, pizdowatych polaczkow z PL i oswieconych, kulturallnych, przynaleznych do wspanialej zachodniej cywilizacji ?

Czy to ma sens ?

:lapad:

Edytowane przez zosia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim, to jest Twój piekny dzień.

Twój post tak trafnie przedstawia sedno zagadnienia.

Na Ciebie też liczę.

Ty z pewnością nie poddasz się tak łatwo jak Majkel.

 

Precz z buractwem, pizdami i żałosnym stylem :clap:

 

I wszystko jasne :buttrock:

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu źle się wyraziłem, kierowca miał otwarte okna, dałem po gazie na sprzęgle. Widział mnie - zero reakcji, usłyszał - "wystraszył sie" i zatrzymał się. Ja oczywiście nie wjeżdżałem na skrzyżowanie jak on jechał, musiałbym być idiotą żeby w taki sposób egzekwować pierwszeństwo !

No to zwracam honor.

Reasumując, jest u nas nie najlepiej, ale z kolei robi się coraz lepiej - takie moje zdanie. Nie da się również ukryć iż jest nas coraz więcej na drogach.
Zgadzam się idzie lepsze :cool: Tym bardziej, że motocyklowe buractwo (przynajmniej część) pojechalo na wyspy - przyklad poniżej.

Niestety polscy kierowcy przenoszą swoje buractwo i żałosny styl jazdy na inne drogi. W UK widac wyraźnie. Jedzie jak pi*da to musi byc polaczek. Kiedys tez jezdzilem takim burackim stylem jak w PL sie nakazuje - zero szacunku dla innych, zero wyobrazni zero mózgu. Po szkoleniach organizowanych i prowadzonych przez londyńską policje zmieniłem swoj sposob jazdy. W PL nikt nie wie ze myslenie nie boli. Nikt tez chyba nie potrafi czytac tych prostych dwucyfrowych liczb na znakach z ograniczeniem. Albo potrafi czytac ale juz nie potrafi zrozumieć.

Dobrze, że tam się nawracają na cywilazację - bo w kraju na doszkolenie i "brain using" nie bylo czasu. Coż - na tej samej zasadzie w Stanach glosowali na PIS - będący za granicą na pewno wie się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i lepiej bo troche of topic sie zrobil wiec sorry. racajac doo tematu to moge powiedziec, ze w PL da sie jezdzic bez wiekszych problemow. Trzeba moze bardziej uwazac i ewentualnie znienic / dostosowac do panujacych zwyczajow.

 

Nie wpadajmy wiec w paranoje.

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...