Skocz do zawartości

Kategoria A dla mojej żony:)


pyzdra1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwale sie za moja żone:) Właśnie dzisiaj rano przy ujemnych temperatuach powietrza zaliczyła egzamin na prawko. Chwale sie za nia bo ona jeszcze nie ma loginu na forum. Właśnie teraz do mnie dotarło że będe widział moja Honde żadziej albo będe robił za plecaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowac papierka/plastiku dla malzowinki :clap:

A dla Ciebie rada - Swieta juz niedlugo, Mikolajki i Gwiazdor zapuka do drzwi i moze przyniesie jakiegos sprzeta dla malzonki ??? :) :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna też zastanawia sie czy iść na prawko A,w sumie nie miała wiekszych problemów ze zdaniem PJ B wiec nic ja nie trzyma przed przystapieniem do mocniejszej kategori :icon_question:

TYlko ja tak sie zatanawiam ze też nie chciałbym byc jej balastem na motorku (Tandercat :wink: ),no ale z drugiej strony jakby tak sie pieknie wciagneła w temacik i duga maszynka stanełaby w garażu obok to co wiecej chcieć. :wink:

POZDRAWIAM WIKTOR :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahaha !!! Mam nadzieję że moja żona nie zechce robić prawka !!! :icon_question:

Nie mogę jeździć jako plecak ... boję się jak cholera siedząc z tyłu !!! :icon_exclaim:

A ja sie właśnie ciesze że żona ma prawko. Jak wiadomo jazda solo jest przyjemniejsza i kiedy dorobimy sie drugiego motocykla to wtedy będzie fajnie smigało. Co do plecaczka to też nie lubie pełnić tej roli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie za moja żone:) Właśnie dzisiaj rano przy ujemnych temperatuach powietrza zaliczyła egzamin na prawko. Chwale sie za nia bo ona jeszcze nie ma loginu na forum. Właśnie teraz do mnie dotarło że będe widział moja Honde żadziej albo będe robił za plecaczek :wink:

 

Moja baba zrobiła prawko na moto 2 lata temu- może ze dwa razy później siedziała za sterami

Chwała jej za to :icon_question: - myślałem,że zawału dostane- ale widocznie nie wszystkie są do tego stworzone...

Twojej żonce serdecznie gratuluje, gdyż nie często się zdarza by kobita robiła prawko na motor :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratuluj ode mnie Ewce koniecznie! :notworthy: Spisała się na medal. Widziałem ją podczas kursu ale nie miałem pojęcia kiedy egzamin. Najserdeczniejsze gratulacje!

Pogratuluje napewno.

 

Gratulacje dla Twojej żonki, a Tobie współczucie :cool:, no chyba że kupisz sobie drugie moto :icon_biggrin:

Nie jest tak źle. A o drugim moto to już troche myślimy. Przecież nie będe siedział z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...