Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dopisze pogoda i inne ważne czynniki to się zjawie z ekipą :) W zeszłym roku też planowałem być ale serwis trochę długo mi moto przetrzymał (tylko 3 miechy :) ) Na sezon 2008 przeznaczona inna maszynka także myślę że będę.

 

 

A jeśli już będą plakaty to dajcie jakiegoś linka na forum to trochę tego rozwieszę.

 

Czas odliczać dni na kalendarzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam będę , w 2007 na rozpoczęcie sezonu byłem na Bemowie ,też było sporo moto , ale takiej wspólnej modlitwy nie przegapię :icon_mrgreen: . Mam nadzieję że znajdzie się gróbka chętnych z Katowickiego na wspólną wyprawę w ten dzień " w kupie raźniej " :lalag: . Byle do wiosny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy rzucić odpowiedni temat na forum , i na pewno się znajdą chętni na wspólną wyprawę na podobnych motocyklach . Nie ma co rezygnować od razu , tylko podwyższyć statystykę obecności na zlocie :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Częstochowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :clap: Koniecznie trzeba przyjechać oby lepsze były kierunki na Górke Przeprośną bo w tym roku jak" Klaudiusz" już zauważył było kiepsko i prawie wszyscy krążyli po Częstochowie

 

 

 

Fakt, ja tez troche kluczylem po Czestochowie zanim w koncu znalazlem ową Górkę. Może teraz będzie to lepiej oznakowane, no chyba ze ktoś ma gps. Ale wybieram się na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z sosnowca, jest na to sposob. podłącz sie pod "rzekę motocykli" jadącę ze śląska. wiecej na ten temat masz tutaj:

 

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=16774

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku jako "obserwator". Od 9 rano stałem pod klasztorem na łące (do 15, czas zleciał nawet nie poczułem) i przez długi czas zjeżdzały się motocykle ze wszystkich stron (były elegancko kierowane na miejsca itd., wyznaczone miejsca do postoju) bardzo dużo maszyn się zjechało zanim zaczęła jechać parada.

 

Jeśli ktoś po prostu nie chce jechać w paradzie to niech wcześniej wpadnie a jeśli nie może to znacznie później albo przynajmniej nie od frontu, bo dostać się na miejsce od frontu jest ciężko, jest bardzo dużo maszyn i trzeba się przeciskać więc proponuję od tyłu, będzie troszkę luźniej lub od innej strony (z prawej albo z lewej).

 

Na górkę przeprośną chyba nie ma sensu jechać, dojazd tam jest go kitu i w sumie jest to tylko po to aby parada się zebrała. Najlepiej od razu na Jasną Górę znaleźć sobie miejsce, jeszcze zanim parada dojedzie, a jeśli się nie uda to od tyłu, lub bokami gdzieś się wcisnąć, bo pakować się od frontu nie ma sensu. Blisko 20 minut zajmowało niektórym dostanie się, a i tak wielu rezygnowało i stawali pod ogrodzeniem (dodatkowo blokując wjazd, jakby nie było).

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę tak na swoje zdjęcia z tego roku to nie ma jakiegoś ogromnego ścisku w czasie mszy i na samym przodzie oraz po bokach, a nawet i w środku znajdzie się miejsce więc dobra impreza (dobre miejsce gdzieś blisko klasztoru) nie jest uwarunkowana dotarciem tam przed paradą. Sugeruję zrezygnować z wjazdu (i wyjazdu) od frontu. Chociaż jeśli w roku 2008 będzie znacznie więcej maszyn to dotarcie przed paradą (która to będzie godzina? 11?) jest dobrym rozwiązaniem.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę tak na swoje zdjęcia z tego roku to nie ma jakiegoś ogromnego ścisku w czasie mszy i na samym przodzie oraz po bokach, a nawet i w środku znajdzie się miejsce więc dobra impreza (dobre miejsce gdzieś blisko klasztoru) nie jest uwarunkowana dotarciem tam przed paradą. Sugeruję zrezygnować z wjazdu (i wyjazdu) od frontu. Chociaż jeśli w roku 2008 będzie znacznie więcej maszyn to dotarcie przed paradą (która to będzie godzina? 11?) jest dobrym rozwiązaniem.

 

ale tracisz całą frajdę przetoczenia sie przez miasto. mimo ze prędkość mała, łapy bolą od sprzęgła, śmierdzi dymem, warzenia niezapomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czas odliczać dni na kalendarzu :crossy:

ja juz odliczam :crossy: i przygotowuje suze na dłuzszą trase :clap:

 

a ja jak zwykle nie miałbym z kim jechać.dupa nie zabawa :P

czy nie ma nikogo na zabytku wybierajacego sie w tą trasę?!

czy po prostu zabytki omijają to forum?!

 

zobaczysz nie jeden zabytek na Jasnej Górze ,nie ma co rezygnowac :biggrin: tylko spróbuj ;) :wink: mam nadzieje ze sie odnajdziemy z forum,dobrze jakby kazdy mial koszulke forumową :)

 

Byłem w tym roku jako "obserwator". Od 9 rano stałem pod klasztorem na łące (do 15, czas zleciał nawet nie poczułem) i przez długi czas zjeżdzały się motocykle ze wszystkich stron (były elegancko kierowane na miejsca itd., wyznaczone miejsca do postoju) bardzo dużo maszyn się zjechało zanim zaczęła jechać parada.

 

Jeśli ktoś po prostu nie chce jechać w paradzie to niech .............

 

tmi widze ze znasz dobrze okolice,bo ja jestem zielona,jede 1 raz ,a jak narazie chetnych z Torunia nie widze wiec moze byc problem :(

 

 

a i jeszcze jedno napewno jest to 20 kwiecien,bo chyba w tamtym roku byl 15 co?

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był 15, teraz będzie 20, to jest raczej pewny termin, popatrz na kalendarze imprez na 2008 rok. Oby tylko pogoda dopisała tak jak w tym roku - była idealne, lepszej być nie może.

 

Napewno ktoś z Torunia pojedzie (chyba), a jak nie to zarzuć temat na tym forum albo na Toruńskim o motocyklach (pewnie jakieś są). Zbierzesz pare osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...