Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szwarc jeżeli masz się tak mazać z powodu z bólem serca wydanych 20 zł to może w przyszłym roku zrobimy na forum zrzutke "50gr dla szwarca" i kupimy Ci ten znaczek cobyś miał pamiątke i nie płakał.

A ja myślę że ten znaczek był formą cegiełki właśnie. A na pamiątkę masz zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Panowie nawiedzeni - widzę, że jak ktoś powie coś złego i innego niż Wy o zlocie w Częstochowie - ukrzyżowalibyście - gratulacje - Panowie MOHOCYKLIśCI (od moherowych beretów).

 

Ja wyraziłem swoje zdanie i zostałem strasznie przez to zaatakowany.

 

Widzę, że tak jak POLSKA DLA POLAKóW - tak to forum, ten temat - TYLKO DLA NAWIEDZONYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby zakończyć temat znaczków i rozwiać wszelkie wątpliwości - po części rozumiem kolegę Szwarca - ma prawo nie ufać tym, którzy zbierają pieniądze - w takich czasach żyjemy. Mogę Cię tylko uspokoić, że Twoje 20 PLN trafi jednak do potrzebujących - zapraszam na start Rajdu Katyńskiego sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie - zobaczysz busy wypakowane po brzegi różnymi darami (głównie podręczniki dla dzieci i inne pomoce naukowe dla polskich szkół na Litwie i Białorusi) - mimo, że nie mamy wielkich sponsorów.

 

Znaczki może i nie są tanie, szczególnie dla najmłodszych uczestników - sam widziałem, jak chłopaki ze skwaszoną miną odchodzili od stoiska - cóż poradzić, chętnie dałbym im je za darmo, bo widziałem, że naprawdę ich na nie nie stać

 

Zapewniam Cię jednak kolego, że robiliśmy to wszystko charytatywnie i sam też kupiłem ten znaczek za 20 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

byłem, kupiłem, nie żałuję, chociażby z tego powodu, że będzie dowodem (i pamiątką), iż nie bacząc na pogodę jednak te 650 kilosów zrobiłem,

 

Na start Rajdu Katyńskiego jak najbardziej się wybieram, i jak tylko maszyna nie rozpadnie się po "Czarnieckim" to możne nawet pojadę z tymi busami, mam taką wielką nadzieję... ;)

 

do zobaczyska :crossy:

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Panowie nawiedzeni - widzę, że jak ktoś powie coś złego i innego niż Wy o zlocie w Częstochowie - ukrzyżowalibyście - gratulacje - Panowie MOHOCYKLIśCI (od moherowych beretów).

 

Ja wyraziłem swoje zdanie i zostałem strasznie przez to zaatakowany.

 

Widzę, że tak jak POLSKA DLA POLAKóW - tak to forum, ten temat - TYLKO DLA NAWIEDZONYCH.

 

Nie nazywaj mnie nawiedzonym ani moherem bo daleko mi do tego, a już napewno jedną z ostanich rzeczy jaką chciałbym zrobić to ukrzyżownie Ciebie. Pozatym to Ty mnie ataujesz a nie ja Ciebie. Poprostu wg mnie masz problem którego nie rozumuiem. Jest znaczek i jest wystawiona cena za niego (jak za każdy inny towar czy cegiełkę) i albo ci pasuje i kupujesz to albo nie pasuje i dajesz sobie spokój, a pamiątke możesz mieć w innej formie niż znaczka, a Ty zachowujesz się jak mały dzieciak który by chciał żeby pani w sklepie cukierki rozdawała za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie chciałem za darmo - uważam, że ceny powinny być rozsądne, a nie powinno się zdzierać z ludzi. Widać Wy myślicie inaczej - więc proponuję organizatorom - na przyszły raz zróbcie znaczki po 100 zł (też może być na szlachetny cel) bo jak widać i tak je ludziska kupią - a dla mnie może zrobicie zrzutkę (chociaż na jeden).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm temat już lepiej zakończyć :icon_mrgreen: ale dorzuce jeszcze pare groszy. Rozumiem ,że pieniądze są przeznaczone na szlachetny cel, bo jakże mogłoby być inaczej. Zawsze są na szlachetny cel. Ale przecież była też taca prawde. Więc jak było załóżmy 10 tys motocykli? nie wiem moze tyle było, każdy wrzucił po złotówce to tez troche zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...