Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przez tą pogodę prawie zrezygnowałem z wyjazdu (w mojej miejscowości padało) ale ok. godz. 8-mej kumpel mnie namówił i przed 9-tą wyruszyliśmy :D ...270km w 2:30 (w tym herbatka) :D :D

 

ale bym żałował gdybym nie pojechał :D

 

Podobało mi sie to: " Ci co przestraszyli sie deszczu, zostali w domu i bardzo dobrze bo to niedzielni kierowcy".

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szwarca w sprawie ceny znaczków " - wśród motocyklistów rozprowadzane są specjalne znaczki, które zostały poświęcone przez o. Sebastiana Mateckiego podczas sobotniego Apelu Jasnogórskiego. Nabycie takiego znaczka jest konkretną dotacją na rzecz Polaków na Wschodzie. Pieniądze nie pójdą nie wiadomo gdzie, lecz trafią do konkretnych ludzi, naszych Polaków wciąż mieszkających na Wschodzie - wyjaśnia Roman Węgrzyn".

 

A czy nie uczciwiej by było gdyby znaczki zrobili w normalnej cenie (nie muszą być święcone) a dla Polaków na Wschodzie zrobili by jakieś cegiełki dla tych którzy chcą wspomóc ?

 

Pewnie - dla organizatorów gorzej - bo czy wszyscy kupili by też cegiełki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/kawon333/CzStoc...klistWNaJasnGRe

Kilka Moich fotek ;]

 

 

Widze ze nie tylko ja sie znalazlem na stronce Jasnej Góry ;)

 

http://www.jasnagora.com/galZdjecMiniNews.php?ID=3730&idz=50

 

w czerwono czarno bialych kombi jestem ja i moja Dorotka :D

 

 

Udało mi się to zgrać:

Relacja

Krótka wzmianka o rozpoczęciu sezonu na Bemowie i Częstochowie.

 

 

 

Mam pytanie co do tego pliku Bemowo i Częstochowa ...Czy u Was też tak jest , że jest samo bemowo bez Częstochowy tzn urywa się gdy zaczyna mówić o Częstochowie ?

Edytowane przez boszat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uczciwiej by było gdyby znaczki zrobili w normalnej cenie (nie muszą być święcone) a dla Polaków na Wschodzie zrobili by jakieś cegiełki dla tych którzy chcą wspomóc ?

 

Pewnie - dla organizatorów gorzej - bo czy wszyscy kupili by też cegiełki ?

 

A ty Szwarc myślisz że "tyle" kosztowały bo były poświęcone :crossy: :buttrock: :buttrock: - raczej nie, zresztą nikt nikomu nie kazał wydać tych strasznych 20PLN na znaczek (kupa kasy do wydania raz w roku dla motocyklisty jeźdzącego np VN750 :) ...). Ja np nie kupiłem bo nie chciałem się tam pchać i jakoś to przeoczyłem ale dla kogoś kto zbiera takie gadżety i przyczepia do kurtki to chyba nie było to za drogo a cel był zacny. Wstęp na rozpoczęcie sezonu w Wawie na Bemowie kosztował dokładnie 20PLN. Tylko że różnica w obydwu opłatach jest znaczna - jedna idzie na słuszny charytatywny cel a druga do kieszeni organizatora.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu podtrzymuję, że 20 zł to ździerstwo (dla motocyklisty śmigającego vn), czy w Bemowie, czy w Częstochowie, chociaż kupiłem 2 - na pamiątkę.

To, że tłumaczą to tak - "drogie bo na zacny cel" nie za bardzo mnie interesuje - co to ma być zmuszanie do dobroczynności ?

A co do tej dobroczynności to też nie jestem przekonany - czy ktoś powiedział jaka część pieniędzy z tego znaczka idzie na dobroczynność ?

A może jest to 10 groszy ?

 

Tak jak pisałem - dla tych co chcą wspomóc zrobić cegiełki o odpowiedniej wartości i gitara i było by to uczciwe - kto wie może też bym kupił.

 

Takie jest moje zdanie - nic nie poradzę, że nie jestem łatwowierny i naiwny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu podtrzymuję, że 20 zł to ździerstwo (dla motocyklisty śmigającego vn), czy w Bemowie, czy w Częstochowie, chociaż kupiłem 2 - na pamiątkę.

To, że tłumaczą to tak - "drogie bo na zacny cel" nie za bardzo mnie interesuje - co to ma być zmuszanie do dobroczynności ?

A co do tej dobroczynności to też nie jestem przekonany - czy ktoś powiedział jaka część pieniędzy z tego znaczka idzie na dobroczynność ?

A może jest to 10 groszy ?

 

Tak jak pisałem - dla tych co chcą wspomóc zrobić cegiełki o odpowiedniej wartości i gitara i było by to uczciwe - kto wie może też bym kupił.

 

Takie jest moje zdanie - nic nie poradzę, że nie jestem łatwowierny i naiwny :icon_evil:

 

Ok, masz rację, nigdy do końca nie wiemy ile tak naprawdę idzie na co (mamy tylko nadzieję - o resztę niech się troszczy sumienie ludzi którzy chcą nas naciągnąć), ale skoro nie jesteś łatwowierny i naiwny to dlaczego kupiłeś te znaczki - chyba nie było nakazu.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwarc nie chciałem komentować ale tak czytam i czytam i niewyrobiłem ty sie chyba na rozumy z adasiem michnikiem zamieniłeś to ze ktoś się podszywa pod czyjąś impreze jest cacy (bo masz gdzie spać i nie musisz szukać ) a to że ktoś sprzedaje znaczki po tyle ile chce jest be :banghead: ( i dla ciebię jest to za dużo) - wydoroślej naprawdę nie jesteś sam na tym świecie :)

p.s.

Trzeba było przyjechać motocyklem nie autem mniej by spalił i mógłbys sobię 4 znaczki kupić :biggrin: jako pamiątke wyprawy motocyklowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj koleszko nie przesadzaj i nie obrażaj mnie bo ja nikogo nie obraziłem, a jak czytam takie coś jak ty piszesz to ja nie wyrabiam.

Wyraziłem swoja opinię, uważam, że znaczki były za drogie i tyle - nie tak należy rozwiązywać problem podarunków charytatywnych.

 

I nigdy nie powiedziałem, że podszywanie się pod czyjąś imprezę jest cacy, coś Ci sie koleszko w głowie pomieszało albo nie czytałeś zbyt uważnie, powiedziałem tylko, ze od dawna i Wszyscy tak zawsze robili i będą robili. Bo czy np. kramy pod Częstochową nie są sposobem zarabiania na świętości miejsca. I co to jest powód, że nigdy nic tam nie kupisz ? Czy np., zarabianie na znaczkach pod wzniosłymi hasłami nie jest formą podszywania się - nie mówię, że akurat tak jest bo ani ja ani Wy tego nie wiecie - TO JEST PRZYKŁAD. Powiedziałem tylko, że znaczki jak dla mnie były za drogie - bo rzeczywiście były - jak bym chciał wspomóc polaków na Wschodzie zrobiłbym przelew w banku.

 

Dla kolegi CJT7:

 

Wiadomo znaczki kupuje się na pamiątkę i raczej większość motocyklistów chciała by takie mieć - więc tak JEST TO PEWNA FORMA ZMUSZANIA DO CHARYTATYWNOŚCI.

Tak jak juz pisałem wcześniej - dla tych co chcą wspomóc trzeba było zrobić cegiełki lub po prostu podać numer konta.

 

Znowu do kolegi Baryła:

 

A jeśli kolego dla Ciebie jest to mało zrozumiałe proponuję - tak jak sobie myślałeś wcześniej - nie komentuj - albo powiedz tylko np. - dla mnie wszystko było ok i podobała mi się cena znaczków - i gitara - uszanował bym to i z pewnością nie obraził bym Cię tak jak ty to od razu zrobiłeś nie szanując mojego zdania.

 

Powiem Ci więcej - jak pojadę tam następnym razem - też kupię znaczki - na pamiątkę, a nie dla celów charytatywnych - i może uda mi się pojechać motorem.

 

Kurcze z jednymi idzie się dogadać to zaraz następny bojownik wielkie sprawy wypada.

 

Pozwól kolego wyrażać tu swoje zdanie bez obrazy.

 

Życzę Ci udanego sezonu.

 

I przypominam to nie ja z Tobą zacząłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim skromnym zdaniem znaczek był za drogi. Zdaję sobie sprawy, że zaraz znajdą się głosy,że skoro miałem pieniądze na motocykl i na paliwo żeby przyjechać na Częstochowe to 20zł na znaczek to pikuś. Ale nie jestem sknerą, po prostu troche musiałem pieniązków uzbierać , żeby pojechać i tak dalej. Milionów człowiek nie uzbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim skromnym zdaniem znaczek był za drogi. Zdaję sobie sprawy, że zaraz znajdą się głosy,że skoro miałem pieniądze na motocykl i na paliwo żeby przyjechać na Częstochowe to 20zł na znaczek to pikuś. Ale nie jestem sknerą, po prostu troche musiałem pieniązków uzbierać , żeby pojechać i tak dalej. Milionów człowiek nie uzbiera.

 

 

w 100% się z Tobą zgadzam :lapad:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku jeżeli porównanie do wielkiego polskiego intelektualisty :D Cię obraża to przepraszam

pełen szacun

natomiast mam nadzieje ze nic innego Cie nie uraziło.

 

Dla mnie jest proste jeżeli coś jest dla mnie za drogie nie kupuje i nie mam pretensji do sprzedającego czy kolega uważa że to on powinien dyktować komukolwiek sprzedającemu ceny .

Oświadczam nabyłem znaczek i nikt mnie od tego nie zmuszał.

Natomiast kupowanie znaczka zlotowego z przeświadczeniem że ktoś ze mnie zdziera a ja i tak nie mogę się pohamować i go kupuje to.........................czy jeżeli użyje słowa infantylizm to będzie obraźliwe mam nadzieję że nie .

 

pragnę też Szanownemu Koledze przypomnieć

 

 

..........................

Przypominam, że tematem tego forum nie jest to czy fundacja młodzi młodym czy jak tam się ona zwie należy do jakiejś tam Akademii czy też nie – gówno mnie to obchodzi, gówno mnie też interesuje kto ich sponsoruje co zrobili itd. – interesują mnie tylko warunki nocowania, bezpieczny parking itd. – jak będzie źle to sam ich zjebię. Powtarzam organizują nocleg – jadę przy okazji się dobrze bawię, może nawet piwko sobie chlapnę – potem może wyspowiadam się za wielki grzech w Waszym chorym mniemaniu i gitara.

 

Ku…. Może zorganizujecie krucjatę na te organizacje – tak jak to ktoś już tu napisał – motory zostawcie w domu – weźcie krzyże na ramiona i z Bogurodzica na ustach ciśnijcie spalić kamping OLEŃKA – pod hasłem Bóg, Honor i Ojczyzna !!

....................................

 

 

No faktycznie pomieszało mi się w głowie przepraszam .................

 

 

p.s.

nie odbieraj tego tak strasznie ja ja ja ja i ja nie uważam że z Tobą zaczynam byłoby to śmieszne natomiast w zupełności nie zgadzam sie z twoja wizja świata i dlatego pozwoliłem sobie na porównanie do AM ( co niektórych może boleć niektórym zaś schlebiać )ale o tym już pisałem..........

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...