Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Motonitów i Motonitki :crossy:

Przeszukując forum nie znalazłem żadnych informacji o zlocie w Częstochowie więc postanowiłem wrzucić parę słów.

 

Z tego co widać formuła rozszerzyła się troszkę i przerodziła w zlot.

http://www.mlodzi-mlodym.pl/

W poprzednich latach spotkanie na Jasnej Górze miało miejsce tylko w niedzielę i było ściśle związane z Rajdem Katyńskim.

http://www.rajdkatynski.net/komunikaty.html#komunikat1/08

 

Co sądzicie o nowej formule ?

 

Wg mnie to świetna sprawa i gorąco wszystkim polecam to spotkanie na Jasnej Górze.

Do zobaczenia :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

 

 

Będę na pewno i to z nowym motonitą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORSO nie śledzisz wątku! Sprawa była poruszona i w tym temacie -kilka postów wcześniej i w innym temacie. Ogólnie (moje zdanie i chyba kilku osób) nie podoba mi się podpinanie jakiejś imprezki-zlotu pod wydarzenie, które ma swoją wartość i renomę, bez żadnej współpracy z organizatorem - Rajd Katyński. Jestem na nie.

Niech robią, ale w innym terminie i nie tak brutalnie korzystając z nie zdobytego osobiście szacunku i splendoru Rajdu Katyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Motonitów i Motonitki :wink:

Przeszukując forum nie znalazłem żadnych informacji o zlocie w Częstochowie więc postanowiłem wrzucić parę słów.

 

Z tego co widać formuła rozszerzyła się troszkę i przerodziła w zlot.

http://www.mlodzi-mlodym.pl/

W poprzednich latach spotkanie na Jasnej Górze miało miejsce tylko w niedzielę i było ściśle związane z Rajdem Katyńskim.

http://www.rajdkatynski.net/komunikaty.html#komunikat1/08

 

Co sądzicie o nowej formule ?

 

Wg mnie to świetna sprawa i gorąco wszystkim polecam to spotkanie na Jasnej Górze.

Do zobaczenia :bigrazz: :wink: :icon_mrgreen:

Będę na pewno i to z nowym motonitą.

Pozdrawiam

chyba nie udajesz glupszego niz jestes, co?? :wink:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORSO nie śledzisz wątku! Sprawa była poruszona i w tym temacie -kilka postów wcześniej i w innym temacie. Ogólnie (moje zdanie i chyba kilku osób) nie podoba mi się podpinanie jakiejś imprezki-zlotu pod wydarzenie, które ma swoją wartość i renomę, bez żadnej współpracy z organizatorem - Rajd Katyński. Jestem na nie.

Niech robią, ale w innym terminie i nie tak brutalnie korzystając z nie zdobytego osobiście szacunku i splendoru Rajdu Katyńskiego.

 

Podzielam to zdanie, podpinanie się pod imprezę, która ma już swoje dobre imię, to wielkie świństwo. A najgorsze, że niektórzy nie widzą różnicy między nimi :lalag: Wystarczy odrobinkę czasu poświęcić na przeczytanie kilku, kilkunastu postów wcześniej i wszystko byłoby jasne. Ale po co? Łatwiej wypalić i napisać nowego posta, który delikatnie mówiąc, jest nie na miejscu :)

Od samego początku śledzę wątek i poważnie się zastanawiam nad przybyciem w ten dzień na Jasną Góre. Wszystko zależy od wolnego czasu i pracy. Jeśli wyjazd dojdzie do skutku, to pomimo ładnego kawałka drogi, przyjadę w niedzielę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy motocyklisci:

 

IMPREZA ORGANIZOWANA PRZEZ "FUNDACJE MŁODZI MLODYM" I W NIEPRAWDZIWY SPOSÓB OGŁASZANA NA PORTALU ŚCIGACZ.PL NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PIELGRZYMKĄ MOTOCYKLISTÓW I JEST EWIDENTNYM PRZYKLADEM NIESZANOWANIA CZYJEGOŚ DOROBKU.

 

PROSZE NIE UTOZSAMIAC TYCH DWOCH SPOTKAN BO NIE SA W ZADEN SPOSÓB ZWIAZANE ZE SOBA

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może na Jasna Górę śmiga ktoś z północnych stron kraju?? Jeśli ktoś bedzię podczas drogi przejeżdzał prezez okolice : Działoszyn, Pajęczno ew. Wieluń chętnie bym sie podpiął :)

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjedz kolego do trasy warszawa katowice i tam sie podepnieszpod warszawska czesc przyjezdnych :icon_question:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do kolegi Belgu - sam chyba jesteś głupi bo skoro ktoś chce uczcić czyjąś cześć to ma do tego PRAWO.

Dodam iż tak się składa że na Jasnej Górze zloty sledzę od początku i co powiesz na to że w czasie Mszy Św. część ludzi gada pali fajki itp. itd więc co jest gorsze zrobienie imprezy obok czy kpina z przesłania już istniejącego zlotu (modlitwa za i w imieniu motocyklistów).

 

Bartek_N - jak cię uraziło powtórzenie pytania to twój problem.

 

Mi się wydaje że większość to patrzy tylko aby poszpanować na Jasnej Górze a w tym konkretnym przypadku akurat o to nie chodzi.

 

Obrażeni niech się obrażają a kto ma jechać na mszę do Częstochowy i tak pojedzie a czy w sobotę czy w niedzielę to jego sprawa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORSO poczytaj trochę ze zrozumieniem, a później odpowiadaj.

Sam napisałeś, że:

Przeszukując forum nie znalazłem żadnych informacji o zlocie w Częstochowie więc postanowiłem wrzucić parę słów.

 

Z tego co widać formuła rozszerzyła się troszkę i przerodziła w zlot.

http://www.mlodzi-mlodym.pl/

W poprzednich latach spotkanie na Jasnej Górze miało miejsce tylko w niedzielę i było ściśle związane z Rajdem Katyńskim.

http://www.rajdkatynski.net/komunikaty.html#komunikat1/08

 

Co sądzicie o nowej formule ?

 

Po pierwsze, jak mogłeś nie znaleźć informacji, jak wypowiadasz się w temacie, na który już jest zapisanych ponad 11 stron postów? Wystarczy chwilkę poczytać, na początku wątku!

 

Po drugie formuła się nie rozszerzyła, co też było napisane, a po Twoim poście :bigrazz: jeszcze raz powtórzone! Patrz niżej

 

Drodzy motocyklisci:

 

IMPREZA ORGANIZOWANA PRZEZ "FUNDACJE MŁODZI MLODYM" I W NIEPRAWDZIWY SPOSÓB OGŁASZANA NA PORTALU ŚCIGACZ.PL NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PIELGRZYMKĄ MOTOCYKLISTÓW I JEST EWIDENTNYM PRZYKLADEM NIESZANOWANIA CZYJEGOŚ DOROBKU.

 

PROSZE NIE UTOZSAMIAC TYCH DWOCH SPOTKAN BO NIE SA W ZADEN SPOSÓB ZWIAZANE ZE SOBA

 

Mnie nie uraziło powtórzenie pytania, bo prędzej takiego nie było. Chodzi mi tylko o wylatywanie z czymś, co już wcześniej było poruszone i wyjaśnione. Będę się powtarzał, ale WYSTARCZY POCZYTAĆ!!

A jak ktoś się zachowuje na Mszy Św., to jego prywatna sprawa.

I ostatnie, nikt się tu nie obraża.

Koniec :icon_mrgreen:

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do kolegi Belgu - sam chyba jesteś głupi bo skoro ktoś chce uczcić czyjąś cześć to ma do tego PRAWO.

Dodam iż tak się składa że na Jasnej Górze zloty sledzę od początku i co powiesz na to że w czasie Mszy Św. część ludzi gada pali fajki itp. itd więc co jest gorsze zrobienie imprezy obok czy kpina z przesłania już istniejącego zlotu (modlitwa za i w imieniu motocyklistów).

CORSO poczytaj trochę ze zrozumieniem, a później odpowiadaj.

Po pierwsze, jak mogłeś nie znaleźć informacji, jak wypowiadasz się w temacie, na który już jest zapisanych ponad 11 stron postów? Wystarczy chwilkę poczytać, na początku wątku!

Po drugie formuła się nie rozszerzyła, co też było napisane, a po Twoim poście ;) jeszcze raz powtórzone! Patrz niżej

Mnie nie uraziło powtórzenie pytania, bo prędzej takiego nie było. Chodzi mi tylko o wylatywanie z czymś, co już wcześniej było poruszone i wyjaśnione. Będę się powtarzał, ale WYSTARCZY POCZYTAĆ!!

Nie chce mi sie komentowac twojego posta Corso... pokazales to o co Ciebie wlasnie podejrzewalem...

EOT

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie skręca jak to czytam, bardzo chętnie bym sie wybrał bo moto już przyszykowane tylko prawko zalegam jeszcze;(((. Pozdrawiam

...nie chcę Cię namawiać ale w tamtym roku pojechałem (w grupie kilkunastu moto) bez kat. "A" i plułbym sobie w twarz gdybym tego nie zrobił ;)

 

jeśli posiadasz inne uprawnienia (np. "B") to kosekwencje:

mandat 300zł (bez pkt. karnych) i zakaz dalszej jazdy (czytaj: prowadzisz moto jak rower do odjazdu miśków :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie chcę Cię namawiać ale w tamtym roku pojechałem (w grupie kilkunastu moto) bez kat. "A" i plułbym sobie w twarz gdybym tego nie zrobił :biggrin:

 

jeśli posiadasz inne uprawnienia (np. "B") to kosekwencje:

mandat 300zł (bez pkt. karnych) i zakaz dalszej jazdy (czytaj: prowadzisz moto jak rower do odjazdu miśków :wink: )

 

 

A co zrobi jeżeli spowoduje wypadek nie mając uprawnień do kierowania pojazdem,co przy takiej ilości ludzi,samochodów i motocykli każdemu może się przytrafić :wink:

Pozdrawiam i odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wstępnie z Biłgoraja wyjzedzamy dwoma eundro Domintator i moja XR ( reszta sie zastanawia) spokojna predkosc z mozliwoscia zejechania w teren.

Gdyby ktos chetny kontakt bilzej wyjazdu na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...