Skocz do zawartości

Powitalnia


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam.

 

Forum już chwilę oglądam ale tu pierwszy raz. Na motorkach to odkąd pamiętam, a od czterech lat śmigam na VN800..... i tak już chyba zostanie :icon_biggrin:

 

A fotkę sprzęta wstawię..... właśnie się zorientowałem, że nie mam żadnej ..... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wprawdzie na forum jestem od roku,ale do grupy VROC trafiłem niedawno.

Chociaż od paru dni śledzę VROCA i zamawiam przeróżne pojawiające się tu gadżety,żeby niczego nie przegapić, to właśnie dzisiaj dostałem mój numer 31853 i oficjalnie jako (mam nadzieję)pełnoprawny członek witam się ze wszystkimi.

Od roku ujeżdżam VN800 z 2002r.Wcześniej,ale to czasy zamierzchłe,była WFM-ka.Potem długo długo nic,aż wreszcie spełniłem jedno z moich marzeń i kupiłem ową maszynę.

Zawodowo zajmuję się tez ujeżdżaniem pojazdów,ale tych największych.

Wszystkich gorąco pozdrawiam.I do zobaczenia na szlaku.

P.S. Podziękowania dla ar2r za pomoc w rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturek masz tak samo piękne imię jak ją więc to był mój obowiązek.

No pięknie, a z innym imieniem mam szanse na skrzydełka?? :wink:

 

Puściłem do Ciebie PW, ale nie mam jej w wysłanych ani w zapisanych.... jakoś nie ogarniam chyba tej techniki :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no chyba taka,że miałeś zamiar sie przywitać na forum ogólnym :icon_rolleyes: tutaj jest przywitalnia dla posiadaczy Vulcanów :icon_razz:

 

Co tam,tutaj też można....więc witam :crossy:

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Paweł, poprzedni sezon przelatałem na skuterku, a teraz czas zwiększyć pojemność: pojawił się Vulcan VN 800. Prawko zrobiłem jeszcze na jesieni, więc to dopiero początek dwukołowej przygody. Pozdrawiam wszystkich vulkanistów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...