Skocz do zawartości

Krew dla motocyklisty


4sta15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pocztą pantoflową doszły mnie słuchy, że potrzebna jest krew dla motocyklisty, który kilka dni temu miał poważny wypadek pod Poznaniem (może ktoś zna jakieś szczegóły?).

Podobno cudem z niego wyszedł.

Ma pogruchotany staw biodrowy, co powoduje krwotoki i w związku z tym codziennie ma przetaczaną krew.

Nie znam go osobiście ale może warto zareagować na ten apel.

Chłopak nazywa się Paweł Lis. Przebywa w szpitalu na ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu /Oddz.Chir.Urazowej

Obrażeń Wielonarządowych/. Krew można oddać w Cen.Krwiodawstwa na ulicy Marcelińskiej w Poznaniu. Należy tylko podać jego imię i nazwisko oraz szpital, wktórym leży.

Edytowane przez 4sta15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak . Potrzebna jest krew O RH+ (ale inna grupa także w banku krwi wymienią ją na poprawną) dla rannego motocyklisty w Poznaniu

ma poważnie uszkodzoną nogę, pierwszą operację miał 2 dni temu i będą następne, do dziś otrzymał już ponad 5 litrów krwi i osocza a będzie potrzeba więcej. Bardzo Was proszę o oddanie krwi w Poznaniu na ul. Marcelińskiej 44 i pobranie zaświadczenia z wpisem o krwi dla:

Paweł Lis

- Oddział Chirurgii Urazowej Szpital ZOZ na Kurlandzkiej 1

po otrzymaniu zaświadczenia można je podrzucić do oddziału na Kurlandzkiej albo skontaktować się - Witek - 0660 541 643.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiuT ma rację. Osobiście spotkałem się z Pawłem w szpitalu i zawiozłem odpisy o oddanej na jego rzecz krwi. Odpisy oczywiście były z MBK. Wcześniej rozmawiałem z profesorem nadzorującym leczenia Pawła dokaldnie wiem jaka ilość była potrzebna. Nasz Bank Krwi zapewni mu pomoc i ochronę w tym wględzie. Zarówno jeżeli chodzi o obecne zabiegi jak i kolejne uzupełniające, które Paweł będzie musiał przejść...

Jestem w stałym kontakcie z rodzina Pawła.

 

...Poza tym, pisałem o tym w innym temacie, w tym samym dziale http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=60840&st=80 post #100.

Edytowane przez Sheriff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...