Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wersji S mamy ustalone dzięki enduromaster :( :)

 

 

Wersja S ma przyśpieszenie 4,9 sek. do 100km/h

 

Kto wie jak "książkowo" przyśpiesza wersja E ?

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ktos kupuje poza allegro i zna sklepy czy hurtownie gdzie idzie te osłony kupić nieco taniej, bo przyznacie ze 150 zł za dwie aluminiowe blaszki to chyba nie tanio. No ale z tego co widze allegro rządzi !!!

 

 

SPoko, w poland position dekiel 700 pln. Dzis sprawdzielm wartosc tych dekli na torzew lublinie.

 

POwiem ze warto :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy unieruchomionym dekompresorze ciśnienie wzrasta do 10 atm,

czy jest możliwe że z winy modułu świeca gaśnie jak dostaje duże ciśnienie?

 

 

Cześć, chyba cie dzisiaj widziałem w Lubiszewie, jechalismy kawałek razem. Masz ochote posmigać po lasach to daj znać, we dwóch rażniej.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sobie dzisiaj pomyslalem ze naprawie to co popsulem.

Ostatnio wpiolem sie tak z GPS ze jak wlonczalem dlugie to zasilanie tracilem.

Dzis poszukalem to i owo znowu sie wpiolem i na koniec pracy okazalo sie ze jak wrzucam bieg to odcinam zasilanie od GPS :notworthy:

Jak tak dalej pojdzie to bede mial ser szwajcarski a nie instalacje elektryczna.

Moze ktos ma jakis pomysl gdzie dokladnie pod leflektorem mozna sie doczepic pod 12V?

Z gory dzieki za sugestiopomoc..... :notworthy:

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj pomyslalem ze naprawie to co popsulem.

Ostatnio wpiolem sie tak z GPS ze jak wlonczalem dlugie to zasilanie tracilem.

Dzis poszukalem to i owo znowu sie wpiolem i na koniec pracy okazalo sie ze jak wrzucam bieg to odcinam zasilanie od GPS :)

Jak tak dalej pojdzie to bede mial ser szwajcarski a nie instalacje elektryczna.

Moze ktos ma jakis pomysl gdzie dokladnie pod leflektorem mozna sie doczepic pod 12V?

Z gory dzieki za sugestiopomoc..... :)

 

a może tak postojówka? ew. poszukać na stacyjce lub po prostu pociągnąć niezależny obwód od akumulatora z dodatkowym wyłącznikiem i gps śmiga bez wzgledu na to czy motor odpalony czy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak postojówka? ew. poszukać na stacyjce lub po prostu pociągnąć niezależny obwód od akumulatora z dodatkowym wyłącznikiem i gps śmiga bez wzgledu na to czy motor odpalony czy tez nie

 

Wczoraj znowu troche pracy i poszukiwan.

Zrobilem sobie nawet bezpiecznik takna wszelki wypadek :biggrin:

Po okolo 1h poszukiwan posprawdzaniu swiatel, biegow itd. po zakonczeniu pracy okazalo sie ze gps wyloncza sie jak kazystam z klaksonu.

Zastanawiam sie czy jest pod lampa cokolwiek co nie ma wplywu na cos innego:)

Puki co tak juz zostawialm...

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz przewód który idzie z pradem do stacyjki i podłacz sie pod niego tam prad jest cały czas,mase złap sobie na srubke do półki i masz po kłopocie i prad cały czac na gps.Po co sobie utrudniac łapac z lampy itd itp....

 

P.S:przewód do stacyjki z prądem jest chyba czerwony.

 

 

Wczoraj znowu troche pracy i poszukiwan.

Zrobilem sobie nawet bezpiecznik takna wszelki wypadek :icon_razz:

Po okolo 1h poszukiwan posprawdzaniu swiatel, biegow itd. po zakonczeniu pracy okazalo sie ze gps wyloncza sie jak kazystam z klaksonu.

Zastanawiam sie czy jest pod lampa cokolwiek co nie ma wplywu na cos innego:)

Puki co tak juz zostawialm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu troche pracy i poszukiwan.

Zrobilem sobie nawet bezpiecznik takna wszelki wypadek :D

Po okolo 1h poszukiwan posprawdzaniu swiatel, biegow itd. po zakonczeniu pracy okazalo sie ze gps wyloncza sie jak kazystam z klaksonu.

Zastanawiam sie czy jest pod lampa cokolwiek co nie ma wplywu na cos innego:)

Puki co tak juz zostawialm...

 

Podłącz sobie pod pomarańczowy, będziesz mieć zasilanie po przekręceniu stacyjki w pozycję "zapłon", możesz podłączyć pod czerwony, wtedy będziesz mieć zasilanie cały czas, ale ta opcja jest mniej bezpieczna.

 

Powodzenia

 

Podłącz sobie pod pomarańczowy, będziesz mieć zasilanie po przekręceniu stacyjki w pozycję "zapłon", możesz podłączyć pod czerwony, wtedy będziesz mieć zasilanie cały czas, ale ta opcja jest mniej bezpieczna.

 

Powodzenia

 

Oczywiście "+" to pomarańczowy, "-" podłącz pod czarny z białym paskiem, wszystko będzie działać jak należy, nie będziesz mieć niespodzianek po zmianie świateł, czy włączeniu klaksonu a po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zasilanie będzie automatycznie odcięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Quasimodo,

To byla sluszna koncepcja :icon_mrgreen:

GPS dostal jeszcze bezpiecznik, funguje i bangla...

 

DRZta gotowa w droge :)

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wstawiał ktoś z was kopniak do drz 400 e? Ile to może kosztować i czy jest proste w wykonaniu? prosze o info.

 

 

Na ebay.com caly set kikstartera do DRZ E kosztuje okolo 200$

Zaklada sie szybko i w zasadzie bez problemow.

Na necie jest instrukcja foto jak to zrobic i nawet tu na forum jest zamieszczone prztlumaczeni opisu zdjec.

 

Planuje wyjazd w gory wiec zalozylem w mojej Suce bo jakos nie ufam aku.

 

 

 

r

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay.com caly set kikstartera do DRZ E kosztuje okolo 200$

Zaklada sie szybko i w zasadzie bez problemow.

Na necie jest instrukcja foto jak to zrobic i nawet tu na forum jest zamieszczone prztlumaczeni opisu zdjec.

 

Planuje wyjazd w gory wiec zalozylem w mojej Suce bo jakos nie ufam aku.

r

 

 

dzięki paf za info, ja miałem sytuacje że w środku lasu po pachy w błocie mi zgasła i nie mogłem odpalić. Okazało sie że przekaźnik rozrusznika mi nawalił. Nie ufam więcej elektryce dlatego wole kopniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...