Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos jakis pomysl co moze byc przyczyna gasniecia moto po wjezdzie/przejezdzie przez gleboka wode? moto gasnie lub przynajmniej przyksztusza sie juz gdy poziom wody dotyka dolu silnika. co ciekawe pozniej odpala tylko na ssaniu! objaw ten wystepuje tez przy spokojnym wjezdzie do wody gdy woda nie chlapie na silnik i instalacjie elektryczna. wersja E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważajcie na swoje pokrywy! Dzwoniłem do servisu suzuki i nowka pokrywa lewa kosztujue 710 zł(!) Lepiej zainwestować te 700 zł na kpl. karbonowych osłon

 

 

a ja chciałem Ci sprzedac uzywana za 330zł z kosztami wysyłki a Ty tylko dupe zawracasz.

 

 

 

P.S:niestety to nie jest tanie "hobby" ale jaki przyjemne.

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem Ci sprzedac uzywana za 330zł z kosztami wysyłki a Ty tylko dupe zawracasz.

P.S:niestety to nie jest tanie "hobby" ale jaki przyjemne.

Koleś ty chyba nie poważy jestes ja sie tylko zapytałem o cene itd a ty teraz jakieś problemy masz??!! to ze sie zapytalem to oznacza ze musze kupić?? frajera szkuasz czy jak??? :wink: :icon_eek: :crossy: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: Sam sobie poradzilem z problemem bez zmieniana pokrywy...;]

 

ma ktos jakis pomysl co moze byc przyczyna gasniecia moto po wjezdzie/przejezdzie przez gleboka wode? moto gasnie lub przynajmniej przyksztusza sie juz gdy poziom wody dotyka dolu silnika. co ciekawe pozniej odpala tylko na ssaniu! objaw ten wystepuje tez przy spokojnym wjezdzie do wody gdy woda nie chlapie na silnik i instalacjie elektryczna. wersja E

A może cos te węzyki nie moga "oddychać" pod silnikiem i coś takiego sie dzieje jak woda je zatka. To jest tylko kmoja sugestia ale lepiej niech wypowie się ktos lepiej doświadczony

Edytowane przez MichuPl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 190cm wzrostu i zastanawiam się, czy DR-Z400SM nie będzie dla mnie za małe? Pozycja za kierownicą będzie raczej wygodna? Może jakieś drobne modyfikacje, np. podwyższenie kierownicy byłyby potrzebne? Teraz mam DT125R no i raczej trochę mała jest, ale da się żyć :banghead: Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 190cm wzrostu i zastanawiam się, czy DR-Z400SM nie będzie dla mnie za małe? Pozycja za kierownicą będzie raczej wygodna? Może jakieś drobne modyfikacje, np. podwyższenie kierownicy byłyby potrzebne? Teraz mam DT125R no i raczej trochę mała jest, ale da się żyć :) Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli utwardzisz maxymalnie zawieszenie powinno być ok ale napewno było by Ci lepiej na drz s lub e gdyż są jescze wyzsze z powodu większych kówł pozdrawiam moj tato ma 183 cm wzrostu i nie może postawić całej nogo na ziemi (e) pozdrawiam niech wypowie sie ktoś wyzszy... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ty chyba nie poważy jestes ja sie tylko zapytałem o cene itd a ty teraz jakieś problemy masz??!! to ze sie zapytalem to oznacza ze musze kupić?? frajera szkuasz czy jak??? :) :) :icon_biggrin: :icon_evil: :lalag: :biggrin: :biggrin: :flesje: Sam sobie poradzilem z problemem bez zmieniana pokrywy...;]

 

 

kolesia poszukaj sobie na podwórku,szkoda ze skasowąłem nasz rozmowe z gadu...widac nie potrafie czytazc ze zrozumieniem.

 

pozdraiam i zycze powodzenia.

 

 

P.S:i nie odpisuj juz nie ma sensu sie kłócic.

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis pomysl co moze byc przyczyna gasniecia moto po wjezdzie/przejezdzie przez gleboka wode? moto gasnie lub przynajmniej przyksztusza sie juz gdy poziom wody dotyka dolu silnika. co ciekawe pozniej odpala tylko na ssaniu!

 

 

Wlasnie przylaczam sie do pytania, tez tak mam, jedyna rada u mnie do na duzym gazie i przesprzeglac, koledzy na ktm ach i dr ach, jadacy ze mna nie maja takiego problemu, mi gasnie i rozruch na ssaniu

czemu?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis pomysl co moze byc przyczyna gasniecia moto po wjezdzie/przejezdzie przez gleboka wode? moto gasnie lub przynajmniej przyksztusza sie juz gdy poziom wody dotyka dolu silnika. co ciekawe pozniej odpala tylko na ssaniu!

Wlasnie przylaczam sie do pytania, tez tak mam, jedyna rada u mnie do na duzym gazie i przesprzeglac, koledzy na ktm ach i dr ach, jadacy ze mna nie maja takiego problemu, mi gasnie i rozruch na ssaniu

czemu?????????

 

Ja bym obstawiał wyłącznik zapłonu koło nóżki.

 

Sugeruje nie naprawiać tylko wywalić go w cholere i zmostkować.

 

Pozdro

--

Michau

Edytowane przez barteam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał wyłącznik zapłonu koło nóżki.

 

Sugeruje nie naprawiać tylko wywalić go w cholere i zmostkować.

 

Pozdro

--

Michau

 

 

wersja E nie posiada takiego wyłącznika chyba ze ktos go tam specjalnie zamontował,tylko po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał wyłącznik zapłonu koło nóżki.

 

racja, gdyby to byla wersja S to wszystko by wskazywalo na ten wylacznik. niestety(albo na szczescie) w wersji E nie ma takiego wylacznika wiec ta przyczyna odpada

ja bym obstawial dwie rzeczy:

1.zalewanie instalacji elektrycznej - ale tej teorii przeczy to ze objaw wystepuje tez przy spokojnym wjezdzie do wody bez chlapania i to ze trzeba zapalac pozniej na ssaniu co wskazuje bardziej na:

2. dostawanie sie wody do gaznika przez wezyki odpowietrzjace/przelewowe ktore wychodza wlasnie pod silnikiem i maja kontakt z woda

 

magrafb: sprobuj moze do tych wezykow na postoju na wlaczonym silniku przytknac sloik z woda i obserwuj zachowanie silnika. u mnie u mnie raz zgasl a potem juz nie robilo to na nim zadnego wrazenia wiec nie wyjasnilo mi to w sposob jednoznaczny przyczyny. moze u ciebie bedzie jakos jasniej to wygladalo i wspolnie dojdziemy do jakis wnioskow...

Edytowane przez jeremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...