Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy chciało by sie komuś zrobić parę fotek jak idą wężyki podciśnień przy gaźniku w wersji E 2003?Bardzo będę wdzięczny ponieważ mam problemy z moim gaźnikiem.

myślisz o keihinie ? mam takie malo ostre ale w miarę widać:

foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz o keihinie ? mam takie malo ostre ale w miarę widać:

foto

 

 

 

Serdecznie kolego dziękuje za pomoc, o to mi chodziło. Rozumiem ze ten na dole zagięty pod dolnym czerwonym kołem to przychodzi do silnika ? a do reszta ma tak pozostać jak na foto ?

Edytowane przez avekosta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wiem ze bylo to juz ale 106 stron do przekopania to troche za duzo.

Ile oleju do lag mam wersje E z 2004roku.

Powinien byc 10W ale mi troche twardo czy ktos probowal lac 5W i jakie byly efekty.

Pozdrawiam

 

Czesc . U mnie w serwisowce jest 5w jako standard. Do jednej lagi 720 ml wchodzi . W tylni amor 380 ml jakby co . Narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie kolego dziękuje za pomoc, o to mi chodziło. Rozumiem ze ten na dole zagięty pod dolnym czerwonym kołem to przychodzi do silnika ? a do reszta ma tak pozostać jak na foto ?

nie,

nie tak,

do silnika - tzn do króćca zasilającego [przed cylindrem zaraz] idzie wężyk z "wolnego" krócca w gaźniku - widać go nie obsadzonego [a samego wężyka nie widać, bo pewnie leży w kuwecie :)] - na tej fotce,

te wężyki ze zdjęcia są połączona na samym gaźniku, górny idzie do gardzieli wlotowej u góry a dolny go króćca w korpusie gaźnika na dole zaraz za gardzielą, przeszukam telefon coś powinienem mieć jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,

nie tak,

do silnika - tzn do króćca zasilającego [przed cylindrem zaraz] idzie wężyk z "wolnego" krócca w gaźniku - widać go nie obsadzonego [a samego wężyka nie widać, bo pewnie leży w kuwecie :)] - na tej fotce,

te wężyki ze zdjęcia są połączona na samym gaźniku, górny idzie do gardzieli wlotowej u góry a dolny go króćca w korpusie gaźnika na dole zaraz za gardzielą, przeszukam telefon coś powinienem mieć jeszcze...

 

 

Będę bardzo wdzięczny za dodatkowe fotki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie prosilbym o rade jak regulowac Keihin FCR najlepie tez zeby bylo obrazkowo ;D

mam problem gdyz po wyczyszczeniu gaznika rura przy glowicy robi sie az czerwona i to dosc szybko a moze to jakis inny obiaw luzy na zaworach wydechowych ok i na ssacych nie mm pojeciaco sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...