Skocz do zawartości

TZR i RS


KuKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik ten sam AM6, w mojej rsce '03 miałem zrobione 21tys. i jedyne co bylo wymieniane to płyny i ślimak prędkościomierza. Kolega ma rs '01 z przebiegiem 35tys. i już jest troche zniszczona ma wyrobione łożyska w główce ramy. Części silnikowych jest pełno - używane ( na allegro można chwycić prawdziwą okazje ), tanie zamienniki (przyzwoity cylinder+tłok to około 400zł) i full tuningowe (ceny z kosmosu). Klocki hamulcowe na tył kupiłem za 20zl. Za napęd trzeba zapłacić ok 200zł. Trzeba uważać na opony bo w niektórych rocznikach montowane są Sawy(słowackie) od razu do wymiany.

Motocykle podobne i wybrałbym tego który będzie w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o starych czy nowych modelach ?

 

o Tzr-ce Własnie w tej budzie W TAKIEJ lub Lub tej a Rs-ke z 1999 roku.

 

Wyszukiwarka sie spsuła ?

 

Stary poszukaj to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujace cie pytania o tych moto.

 

cu

 

Szukałem ale nie znalazłem

 

 

Silnik ten sam AM6, w mojej rsce '03 miałem zrobione 21tys. i jedyne co bylo wymieniane to płyny i ślimak prędkościomierza. Kolega ma rs '01 z przebiegiem 35tys. i już jest troche zniszczona ma wyrobione łożyska w główce ramy. Części silnikowych jest pełno - używane ( na allegro można chwycić prawdziwą okazje ), tanie zamienniki (przyzwoity cylinder+tłok to około 400zł) i full tuningowe (ceny z kosmosu). Klocki hamulcowe na tył kupiłem za 20zl. Za napęd trzeba zapłacić ok 200zł. Trzeba uważać na opony bo w niektórych rocznikach montowane są Sawy(słowackie) od razu do wymiany.

Motocykle podobne i wybrałbym tego który będzie w lepszym stanie.

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że TZR - bardziej bezawaryjna, wygląda lepiej i przy cylku 70cm3 jako tako jeździ - rewelacji nie ma :buttrock:

Znam jakieś 5 osób z tymi TZRkami nowymi (roczniki raczej 05-07) i psuły się tylko jakieś pierdoły, więc ogólnie mogę polecić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki oryginalne w salonie Yamahy są kosmicznie drogie, kumpel przeszlifował czarno czerwoną TZRkę, na szczęście ktoś mu zajechał i za dwie albo trzy owiewki z ubezpieczenia zapłacił 2500 zł.

 

uuu.... Bedzie trza AC se załatwić.

 

Kolejne pytania

 

-Czy roczik od 2004 wyciągne do ok. 6 kólek? Bo ogladam na niemcu i wydaje mi sie, że uda się.

 

-I na co trzeba zwracać uwage podczas kupna.

 

-Osiągi (ile leci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam swoje:D czyli tzr 80 95rok:) mialem dt, mtx i zadne nie mialo takiego odjescia jak tzr;] hamulce bardzo dobrze hamuja, zawieszenie troche za miekkie i motocykl jest spory jak na 80 mialem derbi gpr 50 to nie ma porownania do tzr. Jakos w nastepnym tyg bede ja wystawial na allegro za 5300 do negocjacji. Kumpel z klasy ma rs 50 i jest roche mala dla mnie i z wygladu podobaja mi sie tylko te nowe rs 50 bo te starsze wygladaly poprostu smiesznie ale kazdy ma swoj gust

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu szukałbym tzr lub rs ale z roku 97 lub mniej,ponieważ mają one ładniejszy wygląd i nie wygląda jak zabawka ale jak większy motor.No ale każdemu podoba sie co innego.

 

Piotrku mnie interesuje tzr-ka minimum 20 a rs tak samo lub 99. A najbardziej to TZR-ka z 2004-3 i po taką to do niemcowni bym mógł jechać.

 

Serio mówicie, żer nowa Tzr-ka chodzi jak komar

 

Do 6000 kupisz cos 2003-2004 - patrz Allegro.

 

W tych silniczkach mozna pokombinować z zębatką, wiec Vmax waha sie gdzies mniej wiecej od 90 do 110.

 

A leci bez kombinowanych zebatek tyle czy z kombinowanymi.

 

Dziękuje wam wszystkim

Edytowane przez Maticzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qmpla po wymiane wydechu na LV V6 leciała z 90-95 km/h, teraz na cylku 70 i wydechu Hebo leci koło 115 km/h :buttrock:

 

 

A to niby nie chodzi jak komar? :icon_biggrin:

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...