Skocz do zawartości

Kolor motocykla


moonraker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chodzi mi po głowie troszku odswierzyć swoją koze przez zimie i zmienić trochę kolor i tu pojawia się pytanie czy kolor pojazdu jest gdzieś opisany w dokumentach pojazdu? W DR nie wiedzę ( karty pojazdu nie mam chwilowo przy sobie więc nie sprawdzę), ale pamietam że w starym dowodzie był wpisany kolor i na umowie k-s tez. Czy to jest gdzieś odnotowane w wydziale komunikacji? Wiecie jak jest, wszystko jest fajnie dopuki sie nie trafi na policjanta służbistę. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwesti?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane o kolorze znajduja sie w starostwie, jak rejestrowalem moja "była" CBRke to pytali sie jakiego koloru jest wiecej, a w DR nic o tym nie bylo wiec musza miec to u siebie, najlepiej przedzwon do wydzialu komunikacji i sie dowiedz cos wiecej na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej czyli jest gdzieś tam u urzedasów w papierach teoretycznie zanotowane. Więc jezeli przemaluje moto to wystarczy że napiszę jakieś podanie o zmiane danych tak jak np przy zmianie adresu czy musze mieć jeszcze jakieś zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, od lakiernika, od proboszcza, z kurii, albo coś jeszcze?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rejestrowałem swoje moto, to w okienku urzędniczka zapytała mnie o kolor. Powiedziałem, że teraz jest czerwony ale robie remont i niech wpisze w papierach czarny. Powiedziała, że to nie ma większego znaczenia.

Nie wiem czy to pomoże, ale dzielę się. Warto by było dać jakoś znać urzędasom- żeby mieć w razie kontroli i wątpliwości jakiś papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprowadzasz pojazd i robisz tzw pierwszy przegląd to diagnosta wpisuje kolor do "zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu technicznym" i urzędnik przy rejestracji tylko i wyłącznie wpisuje dane wg przeglądu. U mnie za każdym razem (4 pojazdy) diagnosta nie wpisywał żadnego kodu koloru tylko się pytał co wpisać (jako, że kolor miałem np. pomarańczowo czarny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...