Skocz do zawartości

CBR 600 F2 nie chodzi na jeden gar !!!


robertk-g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wina swiecy tylko kolego drogi lancuch rozrzadu ci przeskoczyl co zaowocowalo spotkaniem tloka z zaworami (mimo ze Honda sie nie psuje ) i to on narobil tego bigosu.

Cos bylo nie tak z obsluga tego motocykla.

 

Adam M.

Kolega Adam ma racje ,swieca była uszkodzona na samym koncu :banghead: .Ajezeli chodzi o moje ostatnie wypowiedzi u obydwóch Kolegów to macie racje ze były nie poważne,imacie prawo byc zdenerwowani.

To ze jestem nienormalny ale to ze honda sie psuje to kolego przemekpimek ,to juz przesadziłes.Zeby jezdzic wyczynowo to trzeba miec i inwestowac kase w sprzet a nie kupowac stare sprzety i je zajezdzac.

Edytowane przez zygi12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ze jestem nienormalny ale to ze honda sie psuje to kolego przemekpimek ,to juz przesadziłes.Zeby jezdzic wyczynowo to trzeba miec i inwestowac kase w sprzet a nie kupowac stare sprzety i je zajezdzac.

 

Hehehe to znaczy że honda nie psuje się do póki jej nie używamy? Zauważ kolego że sportowe motocykle w większym lub mniejszym stopniu są wykorzystywane wyczynowo. Legenda hondy na pewno skądś się wzięła, ale wkurza mnie gadanie ze suzuki to, kawasaki tamto.

 

Wydaje mi się że gdyby nikt nie jeździł wyczynowo to "nawet" kawasaki było by wzorem nie zawodności. Więc jak słyszę że jakaś honda padła, to notuje w kalendarzyku i pokazuje później orędownikom niezawodności takie fakty.

 

PS. Moja F3 też ma fochy. Nie latam na gumie, nie jeżdżę po torze, jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli rozrzad nie przeskoczyl to udalo ci sie w jakis sposob zniszczyc tlok lub urwac zawor, ceramiczny kawalek swiecy w najgorszym wypadku porysowal by ci cylinder a nie rozwalil silnik.

Poza tym co spowodowalo zgniecenie elektrod, jak myslisz ???

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...