Skocz do zawartości

PODRÓŻ ANGLIA - POLSKA


seba220
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cholera... mnie tez kreci zeby sie przjechac...

tylko myslalem o promie newcastle-amsterdam, pozniej tak jak wy na Krakow...

szkoda, ze dalkeo od Londka mieszkam...

ja do Londynu tez nie mam blisko, jakies 3, 5 do 4 godzinki jazdy i mnie to nie przeraza :bigrazz:) :wink: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Londynu tez nie mam blisko, jakies 3, 5 do 4 godzinki jazdy i mnie to nie przeraza :)) :crossy: ;)

 

do samego Londka mam 540 mil (googlemaps) czyli ok 10h(znow google), dodac do tego jeszcze 1k5km na nastepny dzien, to troche sie boje.

Ale jakby sie bylo gdzie kimnac to czemu nie :) :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W zeszlym roku w marcu smignalem sobie z Poznania do Holkham jakies 1300 kilosow bylo super w tym zrobie to samo tez w marcu lece 27 z kolesiem.Szkoda ze wy w druga strone i innym terminie bo bysmy sie zgrali.Ale jak ktos chetny to zapraszam bo jak to sie brzydko mowi w kupie razniej pozdr :P o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam....ja w czerwcu nie moge niestety..szkola, egazminy i takie tam:))ale jade za to na poczatku lipca ..prawdopodobnie 3ego ..ruszam z Exeter, poprzez Dover......... jade do Kielc:)a wracam na 18, 19 lipca:)..wiec jesli komus pasuje:) :rolleyes:

pozdr :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiec tak, widze ze kilka osob jest zainteresowanych wiecej informacji okolo maja jak narazie na 100 % bedzie wyjazd ale nie wiemy jeszcze ktorego dnia!! pozniej podam namiary, kontakt telefoniczny wiec sie szykujcie!!!

 

 

cholera... mnie tez kreci zeby sie przjechac...

tylko myslalem o promie newcastle-amsterdam, pozniej tak jak wy na Krakow...

szkoda, ze dalkeo od Londka mieszkam...

 

 

Ja dwa razy pokonałem ten dystans i wcale nie jest to super przyjemnosc jesli nie zaplanuje sie postoju na noc.Czeste tankowania i duze odleglosci zmuszaja do czestych postojow,w glowie na drugi dzien az piszczy mimo kasku z najwyzszej polki (tu bym proponowal jakies zatyczki).Polecam prom z harwich do hook of holland

Jest mozliwosc plyniecia promem z kabina (nocnym) i szybkim bez kabiny, ale jesli nie nocleg na promie to warto zatrzymac sie w Amsterdamie ale jesli w sezonie letnim to lepiej wczesniej zabukowac hotel.Uwazajcie tez na weekendy, autostrady w holandii sa zakorkowane i sa tu rygorystyczne ograniczenia predkosci.Dopiero w niemczech mozna przycisnac, choc i tu zdazaja sie za dnia przesilenia w ruchu.Jest tez prom z new-casle ale podroz trwa 18g a z harwicz 8 godzin i 4 godz. Z Polnocnego londynu nie jest tam wcale dalej niz do dover a i inni z polnocy beda mieli blizej.Prom jest deko drozszy ale zyskac mozna na czasie i spokojnie odpoczac.Jesli chodzi o krajobrazy to nic specjalnego, pare wzgorzy na wysokosci hannover. ja bym sie chetnie wybral przez skandynawie. Pozdrawiam.Milej podrozy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekowac dziekowac :)

ja jade na bank, najprawdopodobniej newcastle-amsterdam, i kima gdzies przy zgorzelcu (dobry pomysl?)

chyba, ze kolega Seba poda wiecej szczegolow i mozna by bylo sie kimnac gdzies w okolicy :) bo z abd do londka to dobry kawalek. z drugiej strony, to duzo literek R w tej grupie i nie wiem czy nadaze :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z UK!

Od niedawna pracue pod Londynem Barking a mieszkan narazie w Southend-On-Sea....

moja maszyna została w domku... tak sobie mysle czy nie przyjechac tu maszyną poczatkiem maja(moze ktoś sie wybiera ??);.

Koledzy! jakie porady o tak długi dystans do przejechania (z pasażerem),dodam ze była by to moja piersza przygoda...i jestem totalnie nieswiadomy na 2000 km na co musze sie liczyć .....noclek bym miał zapewniony w Paryżu ,a czy trzeba jeszcze wyrabiać zieloną kartę??

Z góry dzięki za porady,podpowiedzi!!!

Do zobaczenia na WYSPACHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim dopasuj stroj do pory roku.Najlepszy bedzie goretex.Jesli skora to tylko w cieplejsze dni i dodatkowo deszczowka!I nieprzemakalne rekawiczki.Wez Smar (spray) do lancucha bo nie wszedzie mozna kupic.Cos do mycia szybki,oczywiscie zapas gotowki,licz sie z tym ze miekka opona moze ci nie wystarczyc.Szczegolnie dwojki rwą kapcia w oku mgnienia.Jak masz duzo bagazu to mozesz wziac torbe na bak, ale wtedy nie bedzie za wygodnie przy duzych predkosciach.Zwracaj uwage na odleglosci miedzy stacjami benzynowymi bo mozna latwo sie przeliczyc a w angli pamietaj trzymaj sie lewej strony :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje wypad Hereford-Bydgoszcz na 7 lipca na 3 tyg.

Nie mam nic jeszcze zaplanowane co do przejazdu. Prawdopodobnie zahaczymy o Amsterdam(|sam nie jadę i dzięki za info)

W Polsce mam zamiar w góry jechać. Dookoła lub coś takiego podobnego.

Pięć miesięcy do wyjazdu. Plan ułoży się pewnie w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy jest sens duzy planowac noclegi daleko od trasy????wystaczy looknac np na motele f1 przy drodze ktora chcemy smigac i juz spisz -wstajesz siadasz an motorek i dalej lycha przd siebie bo nie oklamujmy sie z tego sie taka trasa bedzie skladac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...