Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać radomskich motocyklistów! Mój pierwszy poważniejszy sezon więc wypadałoby się przedstawić :) Postaram się zjawić na którejś z niedzielnych stokrotek. Jeszcze raz witam i pozdrawiam :D

Witam,

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam Wszystkich, tych z Radomia i okolic!

 

Jestem właścicielem Hondy CBF 600 S (2004), wcześniej śmigałem Yamaha XT 660 X. Będzie to mój drugi sezon na CBF'ce, moto spokojne, tak samo jak i mój styl jazdy. Od kwietnia zacznę kręcenie koło komina, jak ktoś chętny na podróże weekendowe, bez zapier... to proszę o info, zawsze chętnie się gdzieś przejadę na moto, lepsze to niż siedzenie z piwskiem pod parasolem w barze ;) W te wakacje planuję jakąś wycieczkę, pewnie krajową, może dookoła Tatr? Bieszczady? Pożyjemy, zobaczymy :)

 

Zacznę tu częściej zaglądać, Wszystkim życzę udanego i bezpiecznego sezonu motocyklowego 2018!

 

PS:

Mój sprzęcik, wcześniej jeden z poprzednich właścicieli też był z Radomia :) Moto spisuje się bardzo dobrze, po serwisie regulacjach i wymianach płynów, gotowy na nadchodzący sezon :)

https://www.facebook.com/naprawamotocykliradom/photos/a.1324955254196717.1073741828.1309233732435536/2024097484282487/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, tych z Radomia i okolic!

 

Jestem właścicielem Hondy CBF 600 S (2004), wcześniej śmigałem Yamaha XT 660 X. Będzie to mój drugi sezon na CBF'ce, moto spokojne, tak samo jak i mój styl jazdy. Od kwietnia zacznę kręcenie koło komina, jak ktoś chętny na podróże weekendowe, bez zapier... to proszę o info, zawsze chętnie się gdzieś przejadę na moto, lepsze to niż siedzenie z piwskiem pod parasolem w barze W te wakacje planuję jakąś wycieczkę, pewnie krajową, może dookoła Tatr? Bieszczady? Pożyjemy, zobaczymy

 

Zacznę tu częściej zaglądać, Wszystkim życzę udanego i bezpiecznego sezonu motocyklowego 2018!

 

PS:

Mój sprzęcik, wcześniej jeden z poprzednich właścicieli też był z Radomia Moto spisuje się bardzo dobrze, po serwisie regulacjach i wymianach płynów, gotowy na nadchodzący sezon

https://www.facebook.com/naprawamotocykliradom/photos/a.1324955254196717.1073741828.1309233732435536/2024097484282487/?type=3&theater

Ja na niej śmigałem, powodzenia Edytowane przez Hubert Byzdra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...