Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Może Ty byś swoją wstawił :biggrin: Teresa szuka jakiegoś fajnego składu do latania...Kiedy jedziecie w te Bieszczady...LwG Teresa odezwę się jak pady przyjdą, a książkę mam już w sklepie :rolleyes: No i mamy SEZON :crossy: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Bieszczady Tereskę pytasz czy mnie ? Bieszczady pewnie jeszcze w kwietniu bo na połowę maja mam ochotę na Szczawnicę przez Piwniczną,Starą Lubovnę . 10-12.05.Pewnie z plecaczkami niektórzy.Zawsze będą mogły pogadać o garach nie tylko w motocyklach ;) Cóś takiego ze startem o 5 rano na spokojnie do zrobienia.Bo sprawdzone bez wysokich tatr na 12 byliśmy w Szczawnicy z wieloma postojami na widoki. Tytusie startując o 13 na 18 jesteś na luzie w Szczawnicy a znając Twoje zapędy to na 16:30 :D

 

 

 

http://goo.gl/maps/NHq8M

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuję w soboty...Wszystko przez was :wink: Jakby w sklepie się kręciło, przyjęło by się drugiego i nie musiał bym co tydzień w soboty tam garować...Miałbym i ja czas na wypad z wami :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Titi,czekam na tel.Pancur,coś więcej?Jak już pisałam zaczęłam od lipca zeszłego roku.Nigdy nie siedziałam na motocyklu(nawet nie wiedziałam gdzie się biegi zmienia hi hi hi)W czerwcu zrobiłam prawko i decyzja na Suzi.Do tej pory latam sama,wśród moich znajomych tylko mi "odbiło" jak twierdzą.Szukam ludzi z którymi mogłabym polatać i nauczyć się czegoś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyć ? Jak palisz i pijesz to wiele już nie pomożemy.Tzn ja niby 25 lat po ,ślubie i pewnie sporo z praktyki bym pokazał ale strachliwy jestem :D Obserwuj PIERDOLNIK na Radom tam się zgadujemy na małe i większe przeloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...