Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

 

Impra studencka i nie tylko. Mlode studentki itd. jutro kolo arkadii w klubie Piekarnia :D

 

 

no nie, chłopie nie mów mi gdzie jest piekarnia bo ja w tym mieście trochę już żyję :P

 

co do impry ... zobaczymy ...

 

Przystopujcie troche z tym spamem. Jestem już na 30 stronie ;D

Tylko jakoś mi po tej nauce przy Tyskich ciężko idzie to czytanie.

 

 

ty lepiej wracaj do nauki pijaq :icon_eek:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, chłopie nie mów mi gdzie jest piekarnia bo ja w tym mieście trochę już żyję :P

 

co do impry ... zobaczymy ...

ty lepiej wracaj do nauki pijaq :icon_eek:

 

Bo tu porządne ,niepijące ludzie som!!!!!SIO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyyy niedobrzy. Ja jutro o 6 wstaje. Nie pękać, tylko pospamować do północy. Jak już mi mają uprawnienia zabrać za spam w niemoim dziale to chociaż słusznie :D

 

ADAM

w przyszłą sobotę

 

Może być. Prawko powinienem już dostać, a auto sie pożyczy. Zobaczycie prawdziwego motocykliste w 25 letnim cabrio za 1300 zł huabuahauabuah Weźcie ciepłe czapki to sie polansujemy pod kolumną bez dachu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za spamerzy... człowiek wyskoczy na kilka :P ze znajomymi, wraca myśli sobie zajrzę na sekundę przed snem na forum zobaczę czy jest coś ciekawego, a tu 8 stron do czytania tylko w jednym temacie i kilkadziesiąt minut potrzeba żeby nadrobić. Przejrzę to jutro w pracy dopiero, ale na pierwszy rzut oka widzę, że tu sobie po prostu popijawę zrobiliście no ładnie ładnie... :D jeśli ktoś jeszcze spożywa to smacznego :icon_eek:

 

PS. w podforum Warszawa już przez Was postów nie naliczają... ten dział pewnie też to niedługo czeka :icon_eek:

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za spamerzy... człowiek wyskoczy na kilka :P ze znajomymi, wraca myśli sobie zajrzę na sekundę przed snem na forum zobaczę czy jest coś ciekawego, a tu 8 stron do czytania tylko w jednym temacie i kilkadziesiąt minut potrzeba żeby nadrobić. Przejrzę to jutro w pracy dopiero, ale na pierwszy rzut oka widzę, że tu sobie po prostu popijawę zrobiliście no ładnie ładnie... :D jeśli ktoś jeszcze spożywa to smacznego :icon_eek:

 

 

jakie klika :icon_eek: przecież ty nie pijesz :flesje:

 

 

 

a dzięki Turtel i wzajemnie jak tez cos masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz po wyłączeniu naliczania w EKG jak ci sie licznik zmienił Waldeczku? :) Z 1000 do 50?? Czy jakoś tak? ;) Jak dla mnie taki duży przebieg u mnie czy innych osób które nie tak często wypowiadają się w mechanice, szkole jazdy itp. to siara lekko :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...