Skocz do zawartości

Co myślicie o tych butach???


Rekomendowane odpowiedzi

Osmiele sie zauwazyc, ze najdluzej trzymaja Daytona'y

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem je w UK. Jak nie masz łydki o srednicy uda to sobie daruj, dziwnie jakos zrobione to jest. Poza tym na zywo nie wygladaja juz tak fajnie. :) Lepiej wygladaja swift torsion X, ale to ta sama polka (i ten sam probelm z łydka). Funt stoi nisko wiec za jakies 320zl z przesylka bedziesz mail te buty. Angole sie tak zle o nich nie wypowiadali bo czytalem na jakims ichniejszym forum.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i odpuszczę sobie te buty.

 

A co myślicie lepiej brać kask Nitro n1600 czy HJC CL-14 ???

Ja bardziej skłaniał bym się do kasku HJC ale chciałbym poznać wasze opinie i ewentualny opis kasku HJC osób które w takim jeździły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te buty to raczej śrdk któtrkotwały.Kupisz je , a pozniej bedziesz załował ze nie kupiłeś Alpiny. Pojezdzisz w nich rok,a pozniej i tka kupisz Alpinestars.

 

Też sie przekonałem , ze nie stać mnie na kupno tanich rzeczy co sezon i wypróbowywanie ich , może bedą dobre a może nie ... pozdro . Osobiście planuje sie troche wypruć i kupić coś z górnej półki, co do butów to ciekawe ile jeszcze moje HG wytrzymają , w połowie sezonu musiałem je już częstować klejem (no co? tanie były ;) ) , narazie sie 3mają . Pzdr

 

 

P.S. a co sądzicie o Sidi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i odpuszczę sobie te buty.

 

A co myślicie lepiej brać kask Nitro n1600 czy HJC CL-14 ???

Ja bardziej skłaniał bym się do kasku HJC ale chciałbym poznać wasze opinie i ewentualny opis kasku HJC osób które w takim jeździły.

Z tych 2 bierz HJC ;)

Ja mam co prawda model wyższy, bo FG-14, ale te kaski mają dobry stosunek cena/jakość...

Ze swojego jestem naprawdę zadowolony i kolejnym moim kaskiem, będzie Shoei lub HJC :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...