Skocz do zawartości

R6 vs. CBR600RR (2004r)


Rekomendowane odpowiedzi

Po co na pierwszy sprzet kupowac wysrubowana 600, w dolnym zakraesie obr nie oddaje za duzo Nm i KM, ale powyzej tych 8000 zamienia sie w rasowa wyscigowke i twierdzac ze nei bedzie sie wykorzystywac jej mocy wiec i mozliwosci jakie owa daje? Po co kupowac od razu motocykl ktorego mocy nie jestesmy swiadomi i wykorzystac nie potrafimy? Czy to chodzi i wylanosowanie swojej osoby przy pomocy motocykla?

 

chodzi o to ze nie ma sensu kupować słabszego sprzęta i po sezonie znowu jezdzic i szukać czegoś mocniejszego. Szczególnie jak się jedzie 300km w jedna strone i sprzęt okazuje się szrotem

Edytowane przez Lukepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah matko co za myslenie - nie oplaca sie kupowac slaszego sprzetu - Jasneeee lepiej odrazu podrasowane R1 bo po co R6, ktora sie zaraz znudzi ?

 

Slabe sprzety wybaczaja bledy R6 nie bardzo. Na prostej bedziesz panem a na wiekszych zakretach beda Cie 125 objeżdżały....

 

Mi sie osobiscie wydaje, ze sportowe motocykle sa najtrudniejsze w opanowaniu i trzeba lat praktyki aby tym w miare dobrze jeździć. Na pierwsze moto sie na bank nie nadaje bo nie bedziemy czerpac przyjemnosci z jazdy tylko wwalczyc o przetrwanie.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah matko co za myslenie - nie oplaca sie kupowac slaszego sprzetu - Jasneeee lepiej odrazu podrasowane R1 bo po co R6, ktora sie zaraz znudzi ?

 

Slabe sprzety wybaczaja bledy R6 nie bardzo. Na prostej bedziesz panem a na wiekszych zakretach beda Cie 125 objeżdżały....

 

Mi sie osobiscie wydaje, ze sportowe motocykle sa najtrudniejsze w opanowaniu i trzeba lat praktyki aby tym w miare dobrze jeździć. Na pierwsze moto sie na bank nie nadaje bo nie bedziemy czerpac przyjemnosci z jazdy tylko wwalczyc o przetrwanie.

LOL

 

Ray & PiotrekRR...

 

ja kupilem R6 na 1 moto, i przez pierwszy tydzien jezdzilem jak dupa bo sie balem mocniej odkrecic... 8-10tys obr nast bieg. Szybko sie rozkrecilem i na torze wlasnie w Zielonej Gorze szybko zaczalem objezdzac nie jednego "doswiadczonego" motocykliste. Piszecie o tym jakby to bylo nie wiadomo co... kwestia poznania teorii , wjezdzenia i myslenia nic wiecej.

 

Ray sam latasz 600tka prawie 100konna a masz lat 18... wiec nie rozumiem co chcesz od Luke'a? i gadanie o tym ze 125tka go objedzie to juz w ogole smiech na sali. Moze na wiosne wybiore sie do ZG to mozemy sprawdzic jak bedziesz mnie objezdzal na hornecie... na pewno jezdziles skuterem, pozniej 125tka, teraz 600tka wiec w/g Twojej teorii skopiesz dupe lanserowi ktory kupil R6 na 1 moto, prawda? Przyjmujesz wyzwanie?? Kazdego kto twierdzi ze 600 sie nie daje zapraszam na tor i czekam na te baty... ja lanser na R6 i Ty na jakiejkolwiek sportowej 600tce.

 

amen

 

Po co wogole te wszystkie fabryki produkuja te pojemnosci jak <500?

125 dla malolatow

500 dla amatorow 2 kolek oraz kowalskich

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wogole te wszystkie fabryki produkuja te pojemnosci jak <500?

 

 

Ja zawsze myslalem, ze do nauki... :D

 

LOL

 

Ray & PiotrekRR...

 

ja kupilem R6 na 1 moto, i przez pierwszy tydzien jezdzilem jak dupa bo sie balem mocniej odkrecic... 8-10tys obr nast bieg. Szybko sie rozkrecilem i na torze wlasnie w Zielonej Gorze szybko zaczalem objezdzac nie jednego "doswiadczonego" motocykliste. Piszecie o tym jakby to bylo nie wiadomo co... kwestia poznania teorii , wjezdzenia i myslenia nic wiecej.

 

Ray sam latasz 600tka prawie 100konna a masz lat 18... wiec nie rozumiem co chcesz od Luke'a? i gadanie o tym ze 125tka go objedzie to juz w ogole smiech na sali. Moze na wiosne wybiore sie do ZG to mozemy sprawdzic jak bedziesz mnie objezdzal na hornecie... na pewno jezdziles skuterem, pozniej 125tka, teraz 600tka wiec w/g Twojej teorii skopiesz dupe lanserowi ktory kupil R6 na 1 moto, prawda? Przyjmujesz wyzwanie?? Kazdego kto twierdzi ze 600 sie nie daje zapraszam na tor i czekam na te baty... ja lanser na R6 i Ty na jakiejkolwiek sportowej 600tce.

 

amen

 

 

Tak akurat mam prawie 20, ten wskaxnik cos nie dziala :icon_biggrin: mniejsza o wiek. 600 to nie moje pierwsze moto.... 50, 125, 250 i dopiero Hornet....

 

PS. ni ma toru w ZG tylko w kisielinie

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, przepraszam to jest wielka roznica... az 2km za os. pomorskim

 

widzisz jak zgadlem... skuter, 125 tka, 250tka, hornet... na pewno jestes bardzo doswiadczonym motocyklistom, w koncu tyle sprzetow objezdziles, wiec dasz sobie rade z takim lanserem jak ja...

 

mowiles ze nawet 125tka mnie objedziesz, ale ja juz jestem taki pewien siebie ze nawet zmierze sie z Toba na Hornecie. Bedziesz mial 3x mocniejszy sprzet wiec zjesz mnie na 1 okrazeniu... no wiec jak?? chcesz sie zmierzyc na wiosne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, przepraszam to jest wielka roznica... az 2km za os. pomorskim

 

widzisz jak zgadlem... skuter, 125 tka, 250tka, hornet... na pewno jestes bardzo doswiadczonym motocyklistom, w koncu tyle sprzetow objezdziles, wiec dasz sobie rade z takim lanserem jak ja...

 

mowiles ze nawet 125tka mnie objedziesz, ale ja juz jestem taki pewien siebie ze nawet zmierze sie z Toba na Hornecie. Bedziesz mial 3x mocniejszy sprzet wiec zjesz mnie na 1 okrazeniu... no wiec jak?? chcesz sie zmierzyc na wiosne?

 

nie skuter tylko DT . Nie jestem doswiadczonym motocyklista - nigdzie tak nie pisalem i nie mowilem.

Nigdzie nie pisalem, ze jestes lanserem.

i w zyciu nie pisalem ze OBJEDZIE 125 CIEBIE :buttrock:

 

PS. Nie ścigam sie z nikim i z niczym bo zycie mi mile, Hornecika mam do jazdy po miescie :crossy:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać na temat to większość tylko denerwuje mnie....

mam kasę, moto mi się podoba to czego mam go nie kupić, moja sprawa co będę z nim robił, aby nikt inny na tym nie ucierpiał

zresztą zdecydowałem już co wybrać więc temat można zamknąć

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuje przemówić do rozsądku, ale jak to odbierasz to już twoja prywatna sprawa

tymczasem zgodnie z życzeniem...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...