Skocz do zawartości

sezon zimowy na lubelszczyznie


czarek thunder-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

Na tą nadchodzącą zimę (oby nie przyszła za szybko) obawiazuje jak zwykle ten sam plan.. tzn. BIAŁE SZALEŃSTWO - czytaj SNOWBOARD, góry i ja... Hehe.. A konketnie na tą zime pozostaje jeszcze kwestia zakupu nowego motocykla.. Tak tak dobrze widzicie rozstaje się z Madisonem.. mimo że mam pewne opory bo naprawde lubie tego mojego Madusia.. stwierdzam jednak ze troszke brakuje mu mocy.. Takze jakby chciał ktoś zakupic Malaguti Madisona 125 to zapraszam ;] Pozdrawiam wszystkich..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno mnie tu nie bylo ale zarobiony strasznie jestem.

Piszecie o nartach deskach i bialym szalenstwie ok-jak to lublicie.

A ja mam inna propozycje: co roku lubelscy motocyklisci twardo biora udzial w WOŚP. Moze w tym roku skoczymy jakas grupka?oczywiscie na motorkach. Mimo zimy trzeba spoleczenstwu przypomniec ze istniejemy i jestesmy normalni:)))))

A tak BTW to ja osobiscie zima bede sie szlajał po nudnych lubelskich lokalach bo sporty na sniegu i lodzie to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..

Na tą nadchodzącą zimę (oby nie przyszła za szybko) obawiazuje jak zwykle ten sam plan.. tzn. BIAŁE SZALEŃSTWO - czytaj SNOWBOARD, góry i ja... Hehe.. A konketnie na tą zime pozostaje jeszcze kwestia zakupu nowego motocykla.. Tak tak dobrze widzicie rozstaje się z Madisonem.. mimo że mam pewne opory bo naprawde lubie tego mojego Madusia.. stwierdzam jednak ze troszke brakuje mu mocy.. Takze jakby chciał ktoś zakupic Malaguti Madisona 125 to zapraszam ;] Pozdrawiam wszystkich..!

WITAM!

no no dawno Cie tu nie bylo Kasiu rozstajesz sie z Madisonem no co Ty przecież on nie ma malo mocy wystarcza :icon_mrgreen:

 

Był kotos wtej knajie radider pub czy jakos tak na 3 maja?

niee ja jeszcze nie bylem malo czasu i kasy ale to jak zwykle mozna sie kiedys wybrac ludzie z forum lubelskich ridersow chyba maja jakies ustawki tam ale nie jestem pewien bo nie sledze tego forum awentualnie mozemy sie tam kiedys ustawic na jakis sok jablkowy :biggrin: ,co wy na To (nie odbiegajac od tematu)?

 

a co do pokazania sie na moto podczas wielkiej orkiestry to wedlug mnie zalezy wszystko od pogody po sniegu chyba wiekszosc nie da rady a jak bedzie naprawde zimno to jak ktos ma troche dalej do lbn to tez nie za wesolo ... pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Jak czytam sezon moto w Naszych stronach to dla jednych zwiedzanie lokali ( :wink: z alkoholizacją )

inni będą szusować po stokach albo zmienią swoje moto. Wszystkich łączy jednak Ból z powodu braku

możliwości codziennej jazdy na 2oo :icon_razz:

Ja także przekazałam swoją motorynkę w inne ręce i jestem na etapie poszukiwań czegoś nowego, mocniejszego na powitanie sezonu 2008.

Tylko jeszcze nie wiem --- Honda CBR, Yamaha. Mam dylemat.

WOŚP jest dla mnie szczególnie ważna i myślę ,że nawet jeśli nie dopisze pogoda to i tak obecność na niej

jest obowiązkowa.Jeśli coś co robi się z przyjemnością można nazwać obowiązkiem :lalag:

 

A ogólnie miejmy nadzieję,że zima będzie ze śniegiem a nie z deszczem bo jak już ma być zimowo to chociaż na biało. A wtedy już coś się wymyśli. Pomysłów nie zabraknie.

Wam pewnie też Panie i Panowie :smile: POZDRO

 

PEES Może ktoś pomoże mi znalezć jakiś ciekawy sprzęcik w sensownej cenie i dobrym stanie.PLISSSSS

 

Był kotos wtej knajie radider pub czy jakos tak na 3 maja?

 

Wejdz na stronę Grupy Lublin. Oni już ten lokal " zaliczyli" i jest kilka opinii.pzdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i jak tam przygotowania i sezon zimowy,ja mam juz kontuzje po pierwszej jezdzie na lyzwach ale to przez to ze "oderwalem sie od lodu" jak przemek saleta :D no ale przechodzi powoli moto zalalem pod korek prawie tanim paliwkiem z carrefoura zaraz pojde go nawoskowac i z niecierpliwoscia czekam na sezon ehh

 

mysle ze niedlugo spadnie snieg i moze jakis kulig etc spotkanie na browarku :D ,np co planujecie na andrzejki moze grono motocyklowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

tęsknie za wami..

nudno mi kurde bez jakiegos spotkanka.styknałbym sie ludzie z wami.

jak cos bedzie organizowane,czy ktos ma jakis pomysł... pukajcie do mnie na gg :1032446.

Pozdrówki świateczne dla Przemka,Pawła,Łukasza...i Czarka... oj wogole wszystkich :icon_razz: smutno mi bez letniej jazdy motórem :icon_evil:

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tęsknie za wami..

nudno mi kurde bez jakiegos spotkanka.styknałbym sie ludzie z wami.

jak cos bedzie organizowane,czy ktos ma jakis pomysł... pukajcie do mnie na gg :1032446.

Pozdrówki świateczne dla Przemka,Pawła,Łukasza...i Czarka... oj wogole wszystkich ;) smutno mi bez letniej jazdy motórem :(

nom nudno troszeczke trzeba przyznać , jednak sporty zimowe nie kreca tak jak :) i wbrew pozorom sa bardziej niebezpieczne przynajmniej dla mnie :D ,można by sie jakos styknać ale chyba bedzie cieżko bo malo kto wyraża checi niestety ale jakby cos sie zmienilo to z checia sie wybiore zawsze chetny na % :icon_mrgreen: , no bez nich tez oczywiscie mozemy sie ustawić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...