Skocz do zawartości

Płatności kartą kredytową - payPal`em


viperPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

 

Interesuje mnie kwestia wysokości prowizji pobieranych przez bank (PKO SA) przy płatnościach PayPal.

Posiadam kartkę kredytową w PKO SA, i chcę dokonać płatności za pośrednictwem PayPal na rzecz firmy mynetmoto.com mieszczącej się w Niemczech.

Czy orientuje się ktoś jakiej wysokości prowicję zostanie pociągnięta z karty ?

 

Doświadczenia mam takie: przelew do USA paypalem - grosze, do Italii dużo drożej bo około 60 zł.

Jak wygląda sytuacja z DE ? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo ja jak wysylam platnosc paypalem to ja nie place nic - prowizje odciagaja tamtemu co ma kase otrzymac....

 

Krotko mowiac - za wysylanie kasy za granice nie ma prowizji w paypalu.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo ja jak wysylam platnosc paypalem to ja nie place nic - prowizje odciagaj tamteu co ma kase otrzymac....

 

A w jakim banku masz kartę kredytową ? ... może te cudne PKO tak w kulki leci :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy w inteligo dają kartę KREDYTOWĄ ? - chyba raczej płatniczą.

 

Chodzi mi o prowizję pobieraną przy płaceniu kartą KREDYTOWĄ przy użyciu PayPal.

 

Kredytowa: zazwyczaj wypukła, złota.. platynowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie wazne - za wysylke nie pobierana jest oplata

 

a co do tej karty to ja mam taka zwykla vise zielona z sercem.... moge placic nia w sklpeach i wybierac kase z bankomatow.

 

Przy rejestracji konta paypal podajesz numery z karty i date waznosci i dziala

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie wazne - za wysylke nie pobierana jest oplata

Jest to płatność bezgotówkowa czyli tak jak byś płacił kartą w sklepie, więc nie powinni Ci nic liczyć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem, wg paypala niby pobrało tylko tyle ile chciał sprzedawca za towar. Ale wiem że na wyciągu coś tam skubną sobie, ile wzieli to wyjdzie w praniu w comiesięcznym wyciągu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupowalem mase rzeczy na zagranicznych ebay-ach wlasnie za pomoca PayPal-a. Przy kupowaniu nie placilem nic. Zaplacilem raz prowizje, bo sprzedawca odrzucil platnosc i za kase ktora wracala do mnie zostala pobrana prowizja (zostalem potraktowany jak sprzedawca czyli odbiorca pieniedzy). Bank ING Ślaski karta Visa przedplacona (karta ma swoje konto. Przelewasz kase na konto karty i wtedy dziala jak 100% karta kredytowa)

Prowizje sa za przelewy na konta bankow znajdujacych sie za granica. Moze uzywales PayPal-a ale innego rodzaju platnosci np. Przelew Plus i dlatego zabrali Ci prowizje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...