Skocz do zawartości

BMW M6 vs. Moto na autostradzie :)


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kilka żeczy do tego filmiku:

1. kazda ciota rozpędzi furę tatusia do maxa, siedząc wygodnie w fotelu autka

2. do zniszczenia tego biemdabju poza autostradą wystarczy moto za kilka tysiaków i to nawet pelnoletnie moto

3. no i na koniec za jedną dziesiatą wartości tej burackiej bawarki mozna spokojnie sprawić sobie na przykład hayabuse turbo :crossy: która wciągnie nosem takie bmw i to lecąc na kole cała droge do max predkości tej pozerskiej fury

4. jak ja nie lubie buraków w autkach tatusia :P

 

 

:) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np. motocykl urzekł za przyspieszenie jakie mi daje i które mogę realnie odczuć .... v max ? i tak samolot poleci najszybciej ....

Prawda :rolleyes: Przyspieszenie daje lepsze doznania niż to co jest na budziku :banghead:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mialem przyjemnosc latac m6 do 250 na godz (taka mam przace ) i powiem tak jak chłopaki wczesniej wciskasz i jedziesz na moto przy 150 jest sto razy wieksze wrazenie i predkosc wiatr walka z pedem, super auto vs. przecietne moto. przecietne moto zawsze gora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecietne moto zawsze gora

słowo zawsze jest chyba nie na miejscu :buttrock:

fury kopią nam dupy na winklach. Jedź na tor i zobacz jakie czasy robią autami a jakie motocyklami.

Na takich grandysach, praktycznie cała grupa "c" oberwie od seicento :evil: które schodzi poniżej dwóch minut.

Nie używaj słów "Zawsze" "nigdy" itd, bo może sięznaleźć ktoś kto je podważy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo zawsze jest chyba nie na miejscu :clap:

fury kopią nam dupy na winklach. Jedź na tor i zobacz jakie czasy robią autami a jakie motocyklami.

Na takich grandysach, praktycznie cała grupa "c" oberwie od seicento :crossy: które schodzi poniżej dwóch minut.

Nie używaj słów "Zawsze" "nigdy" itd, bo może sięznaleźć ktoś kto je podważy ;)

 

A i owszem, zgadzam się. Ale testowanie motocyklowej klasy królewskiej z tego typu tuningowanymi wynalazkami na prostej, zawsze będzie skazane na klęskę. Śmiech mi się ciśnie na usta, jak widzę M albo AMG z prawie milion złotych, które nie daje rady litrowi... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...