Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy weekend (11-12.10) podobno ma być ładna pogoda i nawet 20 stopni, może zrobilibyśmy jakiś wypadzik jedno lub dwudniowy na zakończenie sezonu :buttrock: Bieszczady,mazury,może gdzieś bliżej...piszcie czy ktoś jest chętny i jakie macie propozycje :crossy: :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wstępna brzmi następująco :flesje:

Sobota rano wyjazd w Bieszczady do Wetliny i w niedziele po południu powrót do Radomia. Narazie z chętnych: ja, rarek i kuken.Ktoś jeszcze chętny :icon_mrgreen: Xylo :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... ja bardzo chetnie pojechałbym w Bieszczady ale niestety- sobota do 14ej praca.....moge co najwyzej z kims w niedziele gdzies smignac albo nawet popoludniowe sobotnie godziny....pogoda faktycznie fajna- lepiej niz latem, nie dokucza upał............. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słuchajcie mam pytanko, czy jadąc motorem po zfrezowanym asfalcie jest normalne, że go wozi na wszystkie strony?? ostatnio leciałem do Kozienic i tam za siczkami jest taka droga. Normalnie myślałem że się wypi....ole.

 

nie ma jednoznacznej odpowiedzi ... jedne moto łykaja to bez problemu , inne sa wrazliwe na takie "tarki" ... czasem jest to wina zuzytych opon , lub luzów w zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remont w stronę kozienic (a raczej pionek :buttrock: ) na wysokości wsi kolonka jeszcze trwa ale dzis powinny być już 2 warstwy asfaltu położone. Dzień w dzień przemierzam tą drogę.

 

Co do frezu to moje wielkanocne tańczy jak baletnica (po pół litrze) :) (testowane jakiś czas temu na trasie kozienice-zwoleń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...