Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem Karla przed chwila na żółkiewskiego przed moim blokiem... zapi..... ze 400km/h :icon_mrgreen: :icon_twisted:

taa...co nie ostrzegasz że naprzeciwko z suszarą stoją :icon_twisted: :smile:

 

 

XYLU- nie wiedziałem ,że masz takie zainteresowania :rolleyes:

http://lavira.pl/1kwietnia_frames/action/v...zgyMzE0ZA%3D%3D

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupik,to "może" nie Karla widziałeś tylko tylko moja bmk ę po odcięciu paliwa usłyszałeś :) fakt

odcina powyżej 6-7 tys obrotów,ale na 4 to..................... :flesje: ze 160 ,może z małym hakiem

 

To chyba blyźniaka zdjęcie bo X a ostatnio widziałem????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobra, kto mi powie gdzie mi wymienia i wywaza kola Nie mam centralnej podnozki wiec sam ich nie zdejme

 

Ja zmieniam u bienkowskiego, kelles-krauze (czy jak to sie pisze), tam maja wywazarke,

tez nie mam centralnej, i do tego masa plastikow....

zaden problem - pieniek, ceglowka- trza pokombinowac i pelen luzik

Edytowane przez janciownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kto mi powie gdzie mi wymienia i wywaza kola icon_question.gif Nie mam centralnej podnozki wiec sam ich nie zdejme.

Ostatnio wywazalem u bienkowskiego (prosto od wjazdu) spoko 20 zl za wymiane/wywazenie

ale zawiozlem samo kolo i tez nie mam centralnej podstawki...

z tylem nie ma problemu wystarczy jak mowi janciownik pienie i ceglowka

ja wymienialem przod i tu to juz mialem konstrukcje nadajaca sie do programu "Jak to jest zrobione?"

dasz rade!

Edytowane przez KrzysiekZet31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty !!!! Ty chcesz sie gumami pochwalic czy je zmienic ??? przeciez to samo Ci mowilem ... problemy sobie stwarzasz :( :(

 

Ty tak mi mowiles ze nic nie moglem Ciebie zrozumiec :notworthy: Takie gadanie do czapki (czy do kasku, jak kto woli :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...