Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z moto :icon_arrow: Czyzbys chcial zastapic swoje :crossy: na skuter :biggrin: Jesli chodzi o skutery nie kupuj chinskich skuterow marek nieznanych bo trudno o czesci.Wrecz sa niedostepne :P Tak tylko slyszalem :biggrin:

 

pozdrawiam i szerokosci :smile:

Potwierdzam, u mnie na wsi gosc kupil synowi jakiegos chinczyka

pojezdzil chwile a dokladnie 2 miesiacie, potem wysypalo sie cos w silniku i skuter stoi

czesci nie ma, zostawil go u goscia co ma recznie cos dosztukowac, ogolnie zaluje ze nie dolozyl i nie kupil

cos lepszego

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze inne marki dla Ciebie nie istnieja:D to tak jak dla mnie Suzuki jest jedyna:D ale dobre sa jeszcze przeciez hondy, aprillie, keeway-e, peugeoty no i piaggio. Ale jak juz zauwazyles, to nie moto :) dlaczego wiec nie pojezdzisz swoim :crossy: do pracy tylko szukasz wydatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nikt nie odswieza tematu...

No to w takim razie zapytam o jakiegos dobrego, ale to dobrego lakiernika do mojej suzy :notworthy: :notworthy: oczywista sptrawa ze w Radomiu :buttrock: Zna ktos kogo poleca :biggrin: Tylko nie chce zeby mi lakierowal lakierem do opla :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szydłowcu w firmie PROFEL (http://www.profel.com.pl) chromują bez problemu, ale tylko elementy stalowe! Byłem tam dokładnie w tłusty czwartek, chciałem pochromować aluminiowe półki przedniego zawiasu i szkoda, że wcześniej nie zadzwoniłem się dopytać. Podobno obecnie mają nawet krótkie terminy, ale niestety w moim przypadku zostało tylko polerowanie. Ze stopami kolorowymi to generalnie jest ciężko - podobno gdzieś na Śląsku robią i można do nich graty wysłać. A tworzywa szuczne to chyba w ogóle nierealne w PL :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...