Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , co z tym smiganem w wigilie ? ;) gdyby bylo kilka sprzetow to moze i ja bym sie skusil ;) wprawdzie moto przygotowane bo zimy ale... tylko gmole mi pekly :clap: od wibracji :lalag: piszcie kto by jechal i gdzie ? pogoda tak kolo 0* i zeby nie sypalo to ok.

Chyba ze temat zdechnie jak ten od Mikolaja :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również chciałbym Wam Wszystkim życzyć:

Zdrowia (najważniejsze), Szczęścia, zawsze pełnego baku i dobrej pogody oraz udanej zabawy sylwestrowej ( szczególnie dla bawiących się w Goliacie :clap: ) :icon_eek: :buttrock: :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej, wszystkiego ........... e ja nie moge tak standardowo, słuchajcie, zycze wam zeby w te Świeta obsypały was same udane prezenta, RAPHACHOLIN i ALCAPRIM zawsze były pod reka i zebyscie cos zapamietali z tych Świat, pijaki jedne :icon_rolleyes: a na Nowy Rok wszystkim zycze spełnienia ich najskrytszych snow erotycznych, no i wystarczy kurde :icon_rolleyes:

poprostu Xylu nic dodac i ujac!!!!!!!!!!i ja dolaczam sie do takich zyczen!!!!!wszystkim wszystkiego naj i do jak najszybszego zobaczenia!!!!!!!!! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam. niestety zapieprz w robocie tak ze rece opadaja ale juz sie uspokoilo!!!!malzowinka ucalowana w czule miejsce!!!!!!a z kad masz taka fajna oryginalna koszulke??? mysle ze po swietach ok piatku mozna by bylo sie spotkac na slowackiego i potrenowac przed sylwestrem!!!!!co wy na to drodzy forumowicze???? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolcie mi tez 3 grosze wtracic :D

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWYCH, WESOŁYCH I MOCNO NAKRAPIANYCH SWIĄT ORAZ WESOŁEGO JAJKA :)

 

jak rownież

 

NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU I SEZONIE 2008, DLA NIEKTORYCH PIERWSZYM I OBY NIE OSTATNIM!!! ALE PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA, BEZPIECZENSTWA, ROZSĄDKU I RADARU NA DEBILI NA DROGACH!

 

3majcie sie cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja;

Radości na resztę Świąt i żeby po tym co spożyjecie nie gadały do Was wasze motocykle... :)

A w 2008 "zdrowia" dla waszych maszyn, a Wam szczęścia na drogach... szczęścia, rozsądku i intuicji, cobyście w całości następnych świąt dotrwali. Wszelkiej pomyślności na następny sezon :) , a nawet poza nim;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w tym roku będzie ale w ubiegłym na wielkiej orkiestrze widziałem kilka ładnych maszyn, które śmigały po radomiu a poźniej wylądowały na placu na koncercie. Nie wiecie czy w tym roku też coś będzie organizowane, jakaś zbiórka maszyn i kasy na dzieciaki ;)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!!! motobrother need help :buttrock: sprzedal moto i ma depreche, trzeba ja wyleczyc wiadomo w jaki sposob, odrazu sprostuje bo coponiektorzy pewnie by go zapic chcieli :) trzeba mu "2 kółka" przywrócić :buttrock:

 

sprzedał suczke i aktualnie szuka "zygzaka dużego" dla siebie, model od 93r (Kawasaki ZZR 1100), jakby ktos cos widzial, słyszał to dajcie znac!!!

 

kolegi nick na forum to Tomek xj550 a gg to 853683

 

narazie upatrzyl taka sztuke tylko ze cena jak z kosmosu:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M472014

 

jest w stanie dac mysle ok 10.000zl i szkoda zeby tyle bulił za 93r,

 

z gory dzieki w jego imieniu

 

pozdrawiam i najlepszego raz jeszcze w nowym roku :buttrock: :D

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...