Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przez ponad tydzień nie zaglądałem na F.M., bo takie tam różne... (długo by...), no i mało brakowało bym przegapił spotkanko w Night Riderer'rze, i to całkiem niedaleko od mojej parceli. W dniu wyborów zgłaszam swoje poparcie dla idei utworzenia forum radomskiego..... a właściwie to ono chyba już powstało....tylko koniecznie trzeba go rozwinąć (niekoniecznie z haftowanymi plecami - w nawiązaniu). W końcu śmiga nas troche po metropolii i okolicach i warto sie poznać, żeby przynajmniej wiedzieć komu sie macha.... A może właśnie jakiś znak rozpoznawczy dla odmiany na froncie, żeby było widać z przodu.... :clap: Przy okazji - może to nie całkiem temat na to forum, ale informuje, że 11 listopada (podobno bez względu na pogodę) są zawody Enduro na dołach w Cerekwi. W ostatnią niedzielę były dni otwarte KTM i też dowiedziałem się po fakcie - strasznie żałuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że coraz więcej ludzi tu zagląda, no no w "kupie" lepiej :) a dni otwarte KTM-a były na torze w Pionkach u Rafiego.

Właśnie wypadamy po moto dla Jupika - trzymajcie wiecie co :crossy: to we środę będziemy opijali wiecie jak :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda typowo motocyklowa:) chyba na głosowanie pojade moto. szkoda ze nie na POLSKIEJ PARTI MOTOCYKLOWEJ.

 

no tego nowego intruza nie sposób nie zauwazyc:) widzialem go pare razy na ustroniu. a raczej slyszalem. nie wiem co mu lepiej wychodzi to jak wygląda czy to jak go slychac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowke bialego intrudera tez ma szczeniak... ale to chyba nie o tego chodzi :icon_biggrin:

 

Powiedzcie czy ktos juz byl na bro w Night Rider? Mialem byc w sobote ale zmienily sie plany :-D

 

 

koledzy trzymajcie kciuki za jutro!!! oby wyprawa byla owocna i zakonczyla sie powrotem z moto :smile:

 

pamietajcie, bedzie moto to bedzie kolejeczka w NightRider :lalag:

 

pozdrawiam

 

koniecznie fotki gdzies zapodaj!

a kolejka? why not :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam piękną VIRAŻKE i i co ... nikt się nie zachwyca?

 

:eek: :) :eek:

 

:) wersja USA i to w orginale... a rocznik... mało takich zostało... :)

 

no nic... nikt nad starociami się nie rozczula :notworthy:

 

a szkoda... bo to klasyk... :notworthy:

 

:-(

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy trzymajcie kciuki za jutro!!! oby wyprawa byla owocna i zakonczyla sie powrotem z moto :eek:

pamietajcie, bedzie moto to bedzie kolejeczka w NightRider :D

Jupik gratuluję zakupu 2 kółek :eek: :) Im więcej nas tym lepiej :)

Co do NightRider to trzymamy Cię za słowo :notworthy:

p.s kiedy jezdzimy :notworthy: :)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam piękną VIRAŻKE i i co ... nikt się nie zachwyca?

 

:eek: :icon_mrgreen: :eek:

 

:crossy: wersja USA i to w orginale... a rocznik... mało takich zostało... :icon_biggrin:

 

no nic... nikt nad starociami się nie rozczula :banghead:

 

a szkoda... bo to klasyk... ;)

 

:-(

 

 

ja sie zachwycam bo mam taka tylko belgijską wersje :)

 

Bedzie albo i nie...

Wlasnie sie dowiedzialem ze Night Rider zmienil wlasciciela, proponuje komus podjechac i zapytac co teraz planuja z tym klubem...

 

 

no rząd się zmieniłale żeby od razu właściciel????? no ale trzeba to sprawdzić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa Zagrad to ty latasz tym nowym intruderem? Tak pytam z ciekawosci bo mi sie juz na oczy rzucił pare razy....

Eeee tam...zaraz nowym :banghead: ...u mnie w garażu to on jest nowy, bo jeszcze niedawno go tam nie było, a tak w ogóle to maszyna pełnoletnia jest i właśnie zacząłem działania renowacyjne, tak że jest już częściowo zdemontowany i w tym sezonie chyba już nie polata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTO ZAKUPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na wstepie uklon i podziekowania w strone Jojo i Xylo, dziekuje chlopaki za pomoc :D , jak rowniez dzieki dla WSZYSTKICH zaangazowanych w ten zakup i dzieki dla Arka (pomoc w sprawach technicznych;) ) :icon_mrgreen:

 

foty jeszcze teraz mozecie zobaczyc na aukcji bo chyba jeszcze nie jest wycofana, a na foto po zakupie trzeba poczekac jeszcze troszke :flesje: wszucam linka do mojego moto :flesje:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M542512

 

PS. i nie obeszlo sie jednak bez jezdzenia po placu przy przestawianiu moto, dostalem pozwolenie od "straznika" a wrecz nakaz, ze jak to zakupiony i nie odpalic nawet :D

zakup mysle ze jest jak najbardziej udany, zreszta oblejemy-pogadamy-oblejemy-pogadamy... :icon_mrgreen:

 

teraz juz oficjalnie ZAPRASZAM w srode do Night Ridera na browarowa kolejke, tylko kwestia dogadania jakiejs optymalnej godziny dla wszystkich, 18 Wam pasuje wstepnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTO ZAKUPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na wstepie uklon i podziekowania w strone Jojo i Xylo, dziekuje chlopaki za pomoc :P , jak rowniez dzieki dla WSZYSTKICH zaangazowanych w ten zakup i dzieki dla Arka (pomoc w sprawach technicznych;) ) :smile:

 

foty jeszcze teraz mozecie zobaczyc na aukcji bo chyba jeszcze nie jest wycofana, a na foto po zakupie trzeba poczekac jeszcze troszke :) wszucam linka do mojego moto :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M542512

 

PS. i nie obeszlo sie jednak bez jezdzenia po placu przy przestawianiu moto, dostalem pozwolenie od "straznika" a wrecz nakaz, ze jak to zakupiony i nie odpalic nawet :D

zakup mysle ze jest jak najbardziej udany, zreszta oblejemy-pogadamy-oblejemy-pogadamy... :lapad:

 

teraz juz oficjalnie ZAPRASZAM w srode do Night Ridera na browarowa kolejke, tylko kwestia dogadania jakiejs optymalnej godziny dla wszystkich, 18 Wam pasuje wstepnie???

 

 

Jupik moje gratulacje, moto wygląda na naprawde zadbane i to 110 koni...................... no no :) mi pasuje 18 tylko, że będe miał tylko godzinę na wypicie piwka :) ale oczywiście będe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTO ZAKUPIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na wstepie uklon i podziekowania w strone Jojo i Xylo, dziekuje chlopaki za pomoc :P , jak rowniez dzieki dla WSZYSTKICH zaangazowanych w ten zakup i dzieki dla Arka (pomoc w sprawach technicznych;) ) :smile:

 

foty jeszcze teraz mozecie zobaczyc na aukcji bo chyba jeszcze nie jest wycofana, a na foto po zakupie trzeba poczekac jeszcze troszke :D wszucam linka do mojego moto :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M542512

 

PS. i nie obeszlo sie jednak bez jezdzenia po placu przy przestawianiu moto, dostalem pozwolenie od "straznika" a wrecz nakaz, ze jak to zakupiony i nie odpalic nawet :D

zakup mysle ze jest jak najbardziej udany, zreszta oblejemy-pogadamy-oblejemy-pogadamy... :lapad:

 

teraz juz oficjalnie ZAPRASZAM w srode do Night Ridera na browarowa kolejke, tylko kwestia dogadania jakiejs optymalnej godziny dla wszystkich, 18 Wam pasuje wstepnie???

GRATULUJE!!! :)

 

:) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...