Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądaj.Najwyżej o dupach nie będziemy gadać bo możesz się zawstydzić.Za to zawsze coś doradzimy,np nie ruszaj skórą bo podobno od tego się ślepnie jak od bimbru.Bimbru tez nie ruszaj.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dałeś nam po licznikach ostro. Obecnie tak prawdę mówiąc każdy gluta ma. Jak nick wskazuje że masz 13 latek to faktycznie młodyś i będzie Ci trudno towarzystwo znaleźć.

Twój nick wskazuje że masz 78 - w formalinie śpisz czy co? ;) Mój też nie lepszy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick wskazuje że masz 78 - w formalinie śpisz czy co? ;) Mój też nie lepszy :biggrin:

Napisałbym, że po sobocie czuję się na tyle lat, ale bym skłamał bo jakoś po mnie spłynęło i w nocy miałem jakiś niedosyt. Niedosyt dodatkowy bo Prezydent P. Rumunek na szkolenie językowe nie załatwił, zastępcze nie chciały współpracować i całe trudy przygotowania poszły w procenty.

Mój też nie lepszy :biggrin:

Po Tobie widać na zdjęciu, że już się w ogniu piekielnym smażysz.

Edytowane przez fizyk78

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem temat Rumunia, sierpień. Gdzieś dalej było 10 dni.

Nie za dużo czasu jak na Rumunie? Bo przez 10 dni to można przez Chorwację z niej wracać.

Generalnie jestem za każdym wyjazdem w tym terminie, (albo wrześniowym).

W środku lipca lecę na Kostrzyń, jak zwykle na motongu ( 5-6 dni, w tym 2 na dojazd,powrót) - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się dobrze wczytasz,to wywnioskujesz że tu same pijoki,a rumuński bimber klepie nieźle.Te 10 dni już okrojone chyba do 7.Iras ja na brudstocka wybieram się co roku i wybrać nie mogę.



Pany co z tymi ostatkami.Może na prv czy telefon,ale fajnie by do środy czy czwartku wiedzieć co i jak.Jak ktoś ma pomroczność jasną po sobocie to mogę przypomnieć wstępne ustalenia poza forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pany co z tymi ostatkami.Może na prv czy telefon,ale fajnie by do środy czy czwartku wiedzieć co i jak.Jak ktoś ma pomroczność jasną po sobocie to mogę przypomnieć wstępne ustalenia poza forum ;)

 

Jakieś przebłyski świadomości mam i zdanie podtrzymuje :) Szczegóły prv/tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...