Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogłem, jutro obowiązki od rana - proponuję poprawkę za tydzień..

 

Popieram :) może być w tym samym miejscu skoro tak dobrze było :/

 

...Wypad na Rumunię też obgadany.Zrobiony nawet pierwszy krok.Zaprosiliśmy 3 panie jako korepetytorki z języka.To nie był chyba dobry pomysł bo waliło od nich czosnkiem,a język dość ubogi,taki raczej branżowy ;)

 

To moze jakiś oddzielny wątek o Rumunii ze szczegółami które ustaliliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jakie obowiązki.Trza być twardym jak Tommy Lee Joens w "Ściganym".

Nie byłem bo znam swoją wolę nigdy jeszcze nie skończyło się na jednym a potem...

 

Ok ale w sobotę.

 

OK namówiłeś mnie. Sobota 30 stycznia dobry termin :). Zbieraj ekipę obgadamy wszystko co tylko wpadnie do głowy: Polki, Rumunki czy Ukrainki . :)

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popieram :) może być w tym samym miejscu skoro tak dobrze było :/

 

 

To moze jakiś oddzielny wątek o Rumunii ze szczegółami które ustaliliście?

Dominik inicjator to niech walczy z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjator? :cool: Na razie President Pancur werbował tłumaczki :blink:. A całą resztę ma spokojnie ustali się w dniu wyjazdu ;)

Ja i werbował.Ciekawe kto sobie palce wąchał później ;)

Wyjazd podsłuchałem że ma być ok 13.08.2016,ale mogę się mylić bo po rumuńsku gadali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta która poszła z Tobą faktycznie po polsku najlepiej kumała,tylko czemu taka brzydka.I jak poszliście to chyba jednak tym czosnkiem mniej j*b..chało

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm oprócz fizyka i jeszcze kilku to wszyscy byli...Carlon pozdrawiamy! :flesje:

no mi do 5.00 rano w robocie zeszło i kawałek do Szkapy miałem ale duchem byłem z Wami :flesje: Najważniejsze, że President wybrany to i kongres może nam wyda pozwolenie na wyjazd... Robi ktoś listę chętnych czy na Orlenie w dniu wyjazdu ogarniemy ilu, co i jak o 8.00 rano??

 

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...