Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa założona i wykonana 170km w dość dobrym czasie. Wyjechałem o 13 ze statoilu na Ustroniu wpadłem do Radomia o godzinie 16.10. Do czasu trzeba doliczyć godzinę pobytu w Dęblinie (trochę rodzinki jeszcze tam mieszka). Z Dęblina do Puław dojechałem w 10 minut więc średnia wyszła całkiem niezła (jak powiedziałem ojcu, który kilkadziesiąt lat jeździł motocyklami to powiedział że jestem idiotą ;) kochany tatuś). Trasa Puławy - Radom (a w zasadzie Huta M.) już gorzej ale niestety ruch dość spory i prawie 70km zrobione w godzinę.

Fajna trasa http://skroc.pl/c7b89

 

Pancur co do info to zadziałem instynktownie, żona przyjechała z Radomia a mi pogoda pasowała i pan alkomat powiedział że wczoraj nie przesadziłem a że przeglądałem forum to wrzuciłem posta i zacząłem się zbierać. Następną razą się poprawię.

Edytowane przez slajdolot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sodomita to taki koleś co np zamiast powiedzieć coś sie tak odjebał powie że ładnie dziś wyglądasz.W Twoim przypadku to będzie wielki sodomita ;)

Pancur coś się Pan tak przypier....nie mam tyle czasu co Ty człowieku i nie siedzę na forum non-stop. Widzę, że pogoda zacna, szybka decyzja i już siedzę na motorynce. A że w pojedynkę trochę nudno to rzuciłem hasło...Chyba po to m.in. jest to forum. A tu od razu barwne epitety...Wolę jeździć niż pisać.

"...sąd sądem, a racja musi być po Naszej stronie!!!..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj sie tak,taki żart ,chyba że coś na rzeczy :D Taka zasada że zanim ktoś tu coś pisze wypada sie przywitać,przedstawić.Inaczej wygląda to tak jak byś stał w klatce bloku i zaczepiał ludzi bo jedzie na ryby.Każdy woli moto niż kompa i nikt nie siedzi non stop inaczej slajdo nie leciał by sam na ten Dęblin ;)



Jak już tu wlazłem to o sobocie przypominam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...na wiosnę muszę zainwestować w nowe kapcie dla naszej kawy ale zależy mi na oponach z białym pasem bo takie mamy teraz...czy ktoś coś takiego widział? Bo nawet na necie nie jest łatwo je dostać.

 

Puszka białej farby i pędzel :laugh:

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...