Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś z forumowiczów dysponuje lawetą, lub dostawczakiem którym dałoby się przetransportować motocykl? Muszę go na zimę przewieźć do Jedlińska, a nie zanosi się, aby w najbliższym czasie temperatura skoczyła powyżej zera.

Edytowane przez Pigularz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z forumowiczów dysponuje lawetą, lub dostawczakiem którym dałoby się przetransportować motocykl? Muszę go na zimę przewieźć do Jedlińska, a nie zanosi się, aby w najbliższym czasie temperatura skoczyła powyżej zera.

Na E7 obok przedszkola wypożyczałem specjalną przyczepkę do motocykli , jeśli na kilka godzin to chyba płaciłem 10 zeta. https://www.google.pl/maps/place/Radom/@51.3754342,21.0780746,15z/data=!4m2!3m1!1s0x4718592aa02cdbc7:0xe530d6c89ff4d21b?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na E7 obok przedszkola wypożyczałem specjalną przyczepkę do motocykli , jeśli na kilka godzin to chyba płaciłem 10 zeta. https://www.google.pl/maps/place/Radom/@51.3754342,21.0780746,15z/data=!4m2!3m1!1s0x4718592aa02cdbc7:0xe530d6c89ff4d21b?hl=pl

Pomysł dobry, ale nie mam haka w samochodzie.

Korzystając z ładnej pogody pojechałem na motocyklu, była okazja żeby jeszcze pojeździć chwilę przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.Nie widzę jednak problemu byś się tym zainteresował i ogarnoł temat. Oponka łysa ale dojadę na miasto.:) Tylko sama jazda dla jazdy to ciut ...Mikołaje powinny coś więcej.



Można sie podpiąć pod 4x4.radom.pl.Chłopaki co roku walczą zawzięcie.Było info na FB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na łatwiznę ;-) info powoli się rozchodzi... Może uda się coś zrobić

Piszcie jak coś gdzieś jest Mikołajowego to przebieram się w strój Sw. Mikołaja i przyjadę:)

"...sąd sądem, a racja musi być po Naszej stronie!!!..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś się bardzo nudziło to za jakieś 30minut będę ruszał gdzieś, może Radom-Dęblin-Puławy-Radom, z Radomia ok 13. Jakby co to cały czas pod telefonem 692-433-

Jadę robić rundę. Łatwo będzie mnie zlokalizować...będę przebrany za Mikołaja:)))) KTM pisać jak coś 535919202

"...sąd sądem, a racja musi być po Naszej stronie!!!..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...