Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w powitalni już byłem :) Na dobry początek chciałbym wam podsunąć pomysł na nową tradycję spotkań radomskich motocyklistów na placu z miejscem na palenisko przy zalewie na Borkach (wjazd chodnikiem między parkingami na zakręcie ulicy Kosowskiej). Co Wy na to ? Moglibyśmy nawet przywozić ze sobą po parę polan na ognisko, zrobiłby się fajny klimat wieczorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji na parking motocykla przez noc a mnie przy ognisku to się zaraz pić chce :D Dzisiaj można polatać.18 u mnie 18:30 Stokrotka na Śląskiej ew 19 pl Konstytucji z Piłsudskiego w prawo.Niby ma nie padać.Lecę nawet jak by ciut siąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedzieć że sporo nawet piję ale na zloty tylko koncert i park maszyn.Ostatnio zdaża nam sie opanować bude z kebabem bez straszenia turasa więc nie wiem czy był byś zadowolony.Czytaj częściej może jakoś uda się razem zrobić jakieś kilometry nawet ciut dalej niż do Bałtowa czy Jedlińska bo to ciut bez sensu zmieniać olej po sezonie przy zrobieniu 300 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów co chcesz ale jak komuś się myli 1905 r. z Silverstone to musi się liczyć z konsekwencjami, przynajmniej finansowymi, jeśli innych nie dostrzega. Nie mówię, że jeżdżę <50 bo wystarczyłby mi skuter ale przegięcie też ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym tygodniu na wycieczce nauczyłem się spokojnej jazdy, głównie dzięki pojeżdżeniu z naszymi sąsiadami z południa po ich ulicach. tam praktycznie NIKT nie przekracza limitów, jest spokój na drodze, kultura. I od razu łatwiej motocykliście się dostosować :)

Faktem jest, że jak nie ma dyskusji z policjantem i trzeba od razu wyskakiwać z obcej waluty to bardziej boli niż u nas na krechę, jednak lokalsi tamtejsi też jeżdżą spokojnie i mi to pasowało. Chętnie bym przyjął taką kulturę jazdy u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...