Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem gdzieś przed Nowym Miastem po prawej duży parking z barem gdzie ponoć dobra ryba.Na uspokojenie kobitka kupiła makrelę :D Do wekendu dociągnę.W kolejny może mazury.

Zgadza się...To już w Nowym Mieście przed samym mostem w prawo...Dobra ryba a właściciel motocyklista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj. Fajne winkle i ładny asfalt ma gmina Zakrzew.Z chęcia sie przejadę w tym tygodniu ale ok 18-19 godziny.Niestety nie latam po wioskach 120 i preferuję raczej spacerowe tempo 80-90 :) Najczęściej z plecaczkiem :)Mogę ew mapkę na pw podesłać .



ktoś gdzieś na długi wekend 19-22.06 ? byle nie zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto mam turystyczne i jeżdżę też turystycznie, w przeciwieństwie do pewnie 99% motocyklistów NIE lubię zapie....lać

 

wracam z pracy najczęściej około 18 więc możemy się jakoś umówić, kumpla jeszcze zabiorę i chętnie wybiorę się na przejażdżkę a mapkę też możesz podesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do iłży nudna droga chyba że przez Gębarzów,Parznice,Wierzbicę,Krzyżanowice.Z Iłży tez latam inaczej niż krajową trasą.Zamek oklepany tak jak lody z pudełka niby lokalne :D Wiem mnie też czasem ciągnie do Kazimierza,a sam nie wiem po co :D.dla wiekszośći lokalesów nie ma juz ciekawych miejsc a mnie się udaje jakieś zadupia znaleźć tyle że czasem asfalt się kończy.Rekompensata to tak jak ostatnio wioseczka z 6 gospodarstwami /policzyłem/ rzeczką,mostkiem i spoko można kręcić film z lat 70.Zamiast adrenalinki z zapierd...jest ta czy się uda przelecieć bez gleby w piachu :D.W niedzielę odwiedziłem drogę między Kowalkowem a Antoniowem.Kiedyś był asfalt teraz frajda z slalomu przez kilka km ale za to lasem :) Pachniał nieziemsko.

P.S.Ksylu,ryby nie dojechały :D Więc dalej szukam smacznej ryby nie zrobionej samemu.Gdzieś w okolicach Lipska jest hodowla pstrąga jak znajdę namiary to się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na te rybe ostatnio do Nowego Miasta jakims zadupiem jechałem, po piochu przez 15km. Mam dość, teraz juz tylko Iłża i do domu :P

 

Jeszcze do tego mnie skasowali 74zł za dwa papirowe talerze z miętusem. Ździercy nie ludzie, w życiu więcej, tylko Iłża!!! :D

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie z Kowali mam fajną spokojną i gładką trasę do szydlowca wiochami, ale uwielbiam ją choć to zwykła droga, a dalej krętą drogę do przysuchy, skąd mozna skoczyć nad domaniów. O.

Edytowane przez Kbass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad zalew na Borkach 50/h byś do domu miał bliżej.Zawsze to jakieś km nawiniesz ;)

 

Nie myślałeś czasem kupić BMW ?

 

edit @ :D Bym zapomniał.Wybiera się ktoś na Bukartyka i Natalię Przybysz we Wsoli w sobotę ?

http://www.cozadzien.pl/kalendarium/inne/22289.html

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...