Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ja sie wybieram do breaka jutro, a jak sie wyrobię to wcześniej w sali koncertowej szkoły muzycznej przyjeżdża zawodowy bigband z łódzkiej AM i grają koncert z bigbandem radomskich psm. 15 zeta chyba o 18:00. Myśle, ze bardzo warto połączyć te imprezy.

Edytowane przez Kbass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czasu brak, dziś robota do późnej nocy a o 6 rano melduję się w Katakumbach...Szkoda trochę tego Jam Session :sad: nie mogli zrobić za tydzień...Zapraszam w sobotę na Tattoo Jam...Paweł przygotował imprezę perfekcyjnie :wink:

https://www.facebook.com/tattoojamradom?fref=ts

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień nieeee bo może wreszcie uda sie Pieniny zaliczyć. Czemu tak wcześnie ? Nowy wzorek od rana będzie kuty ? Ja pewnie na 20 dobiję.Przynajmniej tak transport dogadałem.Kbass taki pogląd że tym z Kowali to słoma z butów i takie tam krąży ;) ale na Jam się pewnie ogarniesz ,może jakoś poznam :D Jak by coś to dzwoń nr w profilu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nerwy...Tylko bawisz się w Macierewicza....Niestety nie można sprzedawać taniej niż się kupiło....A nie uwierzysz ilu jest gości którzy latają wypasionymi motorkami a chcieli by kupować części w cenie chińskich skuterów...Niech sobie kupią skutry skoro motocykle są dla nich za drogie...Zresztą po co wam sklepy, jest allegro tam jest tanio nie muszą płacić czynszów, zusów,podatków i nie gwarantują że towar jest dobry i właściwy. A jeść też trzeba i czasami bym polatał na moto a niestety nie mam czasu iść do pracy żeby na to zarobić, bo całymi dniami kombinuję jak zrobić żeby klienci byli zadowoleni z cen, gratów itd. A koledzy myślą że ja dostaję wszystko za frajer i ich strasznie doję. Szlag mnie trafia na jak niektórych słucham jak strasznie płaczą...A ja qrwa jestem na utrzymaniu żony prowadząc sklep z częściami do motocykli, tak was doję...Amen....

No, to pamiętaj klienta, który się wzbraniał przed rabatem na aku do Kawasaki. Z resztą, mam zasadę że jak idę do sklepu (a tym bardziej jak kolega prowadzi) to słowo RABAT nie przechodzi mi przez dziób. Wiem jak to działa i jakie wku..w robi klient który wchodząc ma na pysku RABAT a jeszcze nie wie co chce kupić.

Lepiej mieć tarcie w punkcie podparcia, niż parcie w punkcie podtarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w większości byznesów - moją działkę skutecznie wykończyły markety, swoje tez dołożył internet. Rynek motoryzacyjny jeszcze ma się jako tako.

Niestety taka rzeczywistość nastała, tak jest na "zachodzie" - różnica główna w tym że taki niemiec zamówi cuś w necie, to nie dlatego że kupi to 2 czy 5 ojro taniej, tylko że mu się dupy nie chce ruszyć. A u nas zobaczy w sieci że po doliczenu przesyłki itp zaoszczędzi 5 czy 20 złociszy i morda mu sie cieszy że biznesa zrobił :D

January , po pierwsze to ja nie wiem w jakim Ty interesie działałeś bo zawsze myślełem że IT. Po drugie z tym cieszeniem się z oszczędności 20zł jest prosto ludzie mało zarabiają , za dużą część musimy oddawać haraczu . Jestem prostym przykładem.. Ze 3 lata temu kupowałem kask . W Polsce średnio o 500zł drożej chodził niż z wysyłki z Niemiec. Z czego to wynikało. U nas 23% państwo dowala a u nich 19% na ten sam towar.

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci dalej o kasie :D Taki fajny wekend i piątek i sobota,a tu jutro jeszcze dzień i to bez deszczu mimo że spaliłem prawie resztki w zbiorniku a lukoil nie chce dać rabatu .Putinowskie ścierwo a zostało by pewnie z 10 zet na zbiorniku. ;) Grunt to smigać.



Ktoś chętny powiedzmy o 15

http://goo.gl/maps/XxnNW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I QkQa przed nimi.Plus chyba Alicetea ok 16.Byłem w z Dominikiem i Ksylem plus kobitki.Zawinołem się ok pólnocy.Jakiś basista był co nie znam ale nie twarzowy bo tyłem ciągle do publiki.To Ty ?

Pisałem byś dzwonił.



Może na Luxtorpedę pod Aulą motocyklami ? Koncert o 20.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...