Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tez deszczyk pokropił.Najciekawszy punkt dnia to że poszedłem na komendę przebadać się na zawartość w wydychanym.Sam z własnej nieprzymuszonej woli.Jedno wiem że trza sporo poczekać zanim obsłużą, ale za to można było bez stresu wracać na kołach.Nawet tam są jednak kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym na forum wiec proszę o wyrozumiałość.
Mam prośbę podpowie ktoś jaki byłby najlepszy motocykl dla początkującego?
Planuje do maja zakupić jakiś sprzęt do 9 tys. więcej nie wyczaruje jako student.
Niestety jestem dość niski bo mam 170 i nie miałem przyjemności jazdy na prawdziwej pojemności.
Przez 2 lata jeździłem 125 i planuje coś większego tylko nie wiem jak się do tego zabrać i na jakie modele zwracac uwage.

Jeśli pomyliłem tematy to Przepraszam i Prosiłbym linka do aktywnego forum z tym zagadnieniem. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa Propozycja nie zrociłem uwagi na ten model. Bo wydawał mi sie wysoki i ciężki..
A po parametrach widzę ze jest realnym kandydatem. I cena tez przystępna.
Jakies Uwagi do tego modelu ,na co warto szczegolna uwage zwrocic bo nie chcialbym na starcie juz wpakowac sie w wieksze wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój model jest z 2000 roku gaźnikowy wersja naked bez plastików, już miałem glebę parkingowa i śladu nawet nie było, moto ogólnie nie lubi jazdy na tylnym kole ponieważ silnik wtedy nie dostaje oleju. Moc masz już od samego dołu tak ze jazda z pod świateł to sama radocha ;) Moto zachęca do szybkiej jazdy przez swoja żwawość tak wiec trzeba na początku ostrożnie obchodzić się z rol gazem, mnie już chciało ściągnąć z siodła do tylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjże sie dokładniej tej maszynie jak spotkam na zywo. Bo widze ze zacheca do kupna :) A jak z usterkami inwestowałeś cos wiecej?
i jaki jeszcze model bys polecił w rezerwie bo pewnie juz przechodziłeś ten etap poszukiwań i dopasowań do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jeszcze nad Banditem ale jakoś ta svka mi się bardziej podobała, jest narowista to fakt ale ten kop mocy od samego początku to wielka przyjemność, super do jazdy w mieście. Jako ze wersja naked to powyżej 100km robi się trochę ciężko ale w trasie większa przyjemność sprawiała mi jazda przy prędkościach rzędu 90km niż piłowanie na maks obroty, jakoś nie czułem tej potrzeby na tym moto ( samochodem jakoś tez nie szaleje, nie wiem może to ze nie mam już 18 lat i nie muszę tego robić :P ). Z usterek miałem problem z kierunkowskazem z lewej strony ale godzina czasu ze schematem w ręce i 25 groszy za diodę prostownicza która spaliła się na płytce w liczniku i moto śmiga dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chyba inne plany ale będzie się działo.Teren dawnych zakładów metalowych.Łatwo traficie a fajny cel akcji.Kasa dla chłopaka w śpiączce.



Ktoś leci na motobajzel za tydzień w sobotę do wawy i ma miejsce w aucie ?

post-58834-0-63674800-1396164632.png

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym na forum wiec proszę o wyrozumiałość.

Mam prośbę podpowie ktoś jaki byłby najlepszy motocykl dla początkującego?

Planuje do maja zakupić jakiś sprzęt do 9 tys. więcej nie wyczaruje jako student.

Niestety jestem dość niski bo mam 170 i nie miałem przyjemności jazdy na prawdziwej pojemności.

Przez 2 lata jeździłem 125 i planuje coś większego tylko nie wiem jak się do tego zabrać i na jakie modele zwracac uwage.

Jeśli pomyliłem tematy to Przepraszam i Prosiłbym linka do aktywnego forum z tym zagadnieniem. ;)

 

 

CB 500 na początek jest the best :buttrock: , tylko znaleść ładną sztukę ...to jest sztuka :wink:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jezdziles na 125cc to polecam Yamahe Maxim XJ700X. Fajny cruiser roczniki '85-'86, jak znajdziesz zadbany to bedziesz zadowolony,700cc, 4cylindry w rzedzie , 5 zaworow na cylinder, 86hp, 3.2 do 100km/h, chlodzony ciecza I nie jest ciezki. Jezdilem tym sprzetem I powiem Ci ze bylo bardzo przyjemnie. Przyspiesza lepiej od vtx. :cool: A ha I jest to bike dla ludzi do 175cm wzrostu , jak ktos wyzszy to juz troche ciasny. Wygoogluj sobie zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Yamaha Maxim fajny i nie wątpliwie wygodny sprzęt ale ten rocznik troszkę mnie zniechęca ciężko bd znaleźć zadbany z takich lat.

Co do Hondy CB 500 to ciekawa alternatywa dziękuje za podpowiedz załączę do listy i przyjże się bliżej.

Panowie i Panie proszę o dalsze wasze propozycje na pewno macie większe doświadczenie niż ja wiec każda propozycja jest cenna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...