Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętny :biggrin: Napisz o której na Jet-cie, ja mogę od godz. 16 :crossy:

16.30-17.00 jadę z kumplem do KTM na Limanowskiego na wymiankę opony, możemy podjechać na Jet'a po 17-ej, nie wiem jak on ale ja jakąś stówkę chętnie bym nawinął. Chyba że podjedziesz do KTM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili! Kolega Pinkey wybierający się dzisiaj w Bieszczady ok. godz. 9-ej na ulicy Lubelskiej miał przygodę z puszką, bezmyślna baba wyjechała z giełdy rolnej prosto pod jego Suzę. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Miejmy oczy wszędzie bo bezmózgów nie brakuje! Rafał - dużo zdrówka!

Edytowane przez przemoXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili! Kolega Pinkey wybierający się dzisiaj w Bieszczady ok. godz. 9-ej na ulicy Lubelskiej miał przygodę z puszką, bezmyślna baba wyjechała z giełdy rolnej prosto pod jego Suzę. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Miejmy oczy wszędzie bo bezmózgów nie brakuje! Rafał - dużo zdrówka!

jesoooo gdzie ci ludzie maja oczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciliśmy! Szczawnica, Słowacja, Bieszczady. Przeprosiłem się z Virago, a jutro idę do Hestii zaproponować by odkupiła to co zostało z mojej Volusii po spotkaniu z Golfem... :(

 

Boli noga, boli ręka ale widoki na Słowacji i w Bieszczadach odkupiły wszystko! A Ty Przemo żałuj, że nie pojechałeś - z 1000km wycieczki padać zaczęło dopiero w drodze powrotnej w Skaryszewie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wasz cenzor i duchowy opiekun chciałem Was grzecznie do porządku przywołać... Sezon ledwie się rozpoczął, a nasza radomska brać motocyklowa zaczyna rozjeżdżać sie po Polsce, jedni na południe drudzy na północ i co??? zaraz po powrocie jeden pisze o zderzeniu z samochodem, drugi o zadymie, radiowozach, siwym dymie i indiańskim bigosie... :lalag:

 

Jak to wygląda???!!! Xylo wracający w busiku z imprezki a tamci ze zwłokami motoru przed salonem Hesti...

 

i za karę wszyscy będziecie pić ciepłą wódkę :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...