Skocz do zawartości

----->MOTOTYNAA<-----


Rutka88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaaam wszystkich! Niewiem gdzie moge dostać motorynke za maksimum 500zł. Tata mi mówił ze na giełdzie ale niewiem czy to prawda.Wie ktoś czy w miejscowości Góra Kalwaria można kupić motorynke?? bo tam jest podobno giełda. Jeśli bys sie ktoś orientował niech napisze gdzie moge dostac :icon_biggrin: jakąś porządną motroynee :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze motoryna jest lepsza ale trudno dostac igiełke.

Ja osobiscie lubie sie bawic silnikami to mi by nieprzeszkadzała jakas tam mała awaria , ale ktos kto chce sie pobawic to pocket tez daje rade .Fakt,ze to jezdzaca kosiarka do trawy ale te wersje z silnkiem 125 nawet,nawet ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłu mnie powinieneś jednak się przejechać do Słomczyna (Góra Kalwaria)

tam coś powinieneś coś znaleźć odpowiedniego :icon_mrgreen:

Z tego co wiem, to tam jest jakaś mega giełda z motorynkami i innymi pierdopędami....

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś źle szukałeś magneto.

Od 3 miechów motocykle stoją tam w innym miejscu.

Najwiecej jest tam oczywiscie chinoli potem dużych pojemnosci (125-...),pierdopędów a raz na jakiś czas trafiają się 2-3 motorynki.

Edytowane przez gutek_rapier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle teraz są patrzac od tego GŁÓWNEGO DUŻEGO wjazdu,trzeba isc kawalek prosto i w prawo.....Napewno znajdziesz a jesli nie to zapytaj tych ludzi w odblaskowych kamizelkach co oni nawet nie wiem co tam robią ale wiedzą co gdzie jest. Po tym jak przeniesli motocykle w inne miejsce tez pytalem i naprowadzili mnie bez problemu :)

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja osobiscie lubie sie bawic silnikami to mi by nieprzeszkadzała jakas tam mała awaria ,

 

Dobrze że lubisz grzebać w silniku bo te silniki często się psują.

Plus jest taki że części bardzo tanie i prawie wszystko możesz do niej kupić

 

P.s Dam ci dobrą rada. Jak już będziesz miał tą motorynkę i jak będzie dobrze paliła to nie probuj jej ulepszać w silniku bo tam sie już nic nie da zrobić tylko zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja kupilem dwa lata temu motorynke za bagatela 900zl ... niby silnik nowka ,wszystko nowka ,sliczny bialo czerwony lakier ,ale po kilku jazdach zaczela sie strasznie sypac , szczerze to odradzam ,kupuj ogara juz lepiej ... :D

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...