Skocz do zawartości

Drag Star 1,1 bez "kopa"


sidlak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co może go boleć, przy gwałtownym przyśpieszeniu motor prawie nie reaguje ( nie przyśpiesza tak jak powinien) dla mnie wygląda to na jakieś przepalanie chwilowego nadmiaru paliwa czy jakos tak ale tak naprawde nie mam pojecia, a po 3-4 sekundach dopiero zaczyna wlasciwie ciągnąć(kiedys sie zabije jak nie zdaze wyprzedzic). Nie dzieje sie tak jedynie bezposrednio po większym(120/140 przez chwilkę) daniu mu w tylek na trasie, a tak na chłodnego lipa.

ps. sprzęt jest roczny i przypominam sobie tylko ze na samym poczatku ale krotko, tak nie bylo a potem to juz caly czas, probowalem dodawac jakis specjalnych substancjii czyszczacych do paliwa ale nic. Dzieki z gory za rady

 

I jeszcze jedno ma moze ktos dostęp do manuala na PDFie, ale nie tego w ktorym pokazują gdzie jest hamulec i jak odkrecic siodełko, tylko jest taki jeden powazniejszy, śmignęło mi coś takiego ostatnio przed oczyma.

Edytowane przez sidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wymaina świec - najlepiej na irydowe (dużo lepiej zbiera obroty)

2) Filtr powietrza - może jest już "zabity syfkami" czyli wymiana ....

3) "Mityczna" synchronizacja gaźników - poza tym co faktycznie daje - czyli równą pracę na wolnych obrotach - to fakt jest taki że motocykl także lepiej "zbiera się" czyli przyśpiesza w dolnej części obrotów.

4) ...... Kontrowersyjne .... ale lepiej DS 1100 jeździ na E95 niż E98.....

 

Czy robiłeś coś z tych czynności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wymaina świec - najlepiej na irydowe (dużo lepiej zbiera obroty)

2) Filtr powietrza - może jest już "zabity syfkami" czyli wymiana ....

3) "Mityczna" synchronizacja gaźników - poza tym co faktycznie daje - czyli równą pracę na wolnych obrotach - to fakt jest taki że motocykl także lepiej "zbiera się" czyli przyśpiesza w dolnej części obrotów.

4) ...... Kontrowersyjne .... ale lepiej DS 1100 jeździ na E95 niż E98.....

 

Czy robiłeś coś z tych czynności ?

 

TO NIE TO...ALE DZIEKI ZA ODZEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze sprzęgło ci sie ślizga wtedy mogą tez być takie objawy ze dodajesz gazu a dopiero za chwile motor powoli sie zbiera ale to tylko moja propozycja bo żeby ocenić to trzeba sie przejechać. Powodzenia w znalezieniu usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze sprzęgło ci sie ślizga wtedy mogą tez być takie objawy ze dodajesz gazu a dopiero za chwile motor powoli sie zbiera ale to tylko moja propozycja bo żeby ocenić to trzeba sie przejechać. Powodzenia w znalezieniu usterki.

 

sprzęgło sprawdzone...jest ok...szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...