Skocz do zawartości

Czy 3600 zl za transalpa '91 to nie za malo ??


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj akurat allah chcial zebym wszedl na allegro i polookal za jakims enduro - patrze Honda Transalp '91 i cena 3000,-

 

http://www.allegro.pl/item252446443_transalp.html

 

Dzwonie do wlasciciela i mi mowi ze tylko lancuch,zebatki do wymiany, przeczyscic i wyregulowac gazniki trzeba bo jak daje mu ostro po garach i to po chwili gasnie. Moto ogolnie pali na dotyk wszystko OK. No i gosciu mnie przelicytowal o 50 zl dal 3610,- I taki nie smak czuje - ale w glebi tak mysle ze chyba bylo nie tego cos z tym moto, czy moze ominela mnie okazja zycia a moze wtopa zycia ?

 

Ile trzeba dac za taki model Transalpa takiego w srednim stanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich okazji nie ma. mysle ze jakby wlasciciel naprawił te usterki sam to móglby ją puścić za np 5 tyś. ale moze to coś poważnego i woli sprzedać tzw okazje. serwis gaźników i zaworów zmieściłby sie w 400zł maksymalnie a popatrz po ile stoją trampki na allegro.

w cuda nie wierze sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie do wlasciciela i mi mowi ze tylko (...)

 

Znaczy się moto na "żywo" nie widziałeś? I mimo to licytowałeś? Przecież to może być kompletna padlina. Chyba, że szukasz czegoś do pomajsterkowania na długie jesienno-zimowe wieczory :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedac chlop musi i nie ma bata (byla juz akcja na allegro z jeppem cheerocki za 20000 czy cos takiego )

 

Jarcio jak sie ma ostatni semsstr na studiach i sie ma 3 wyklady na tydzien to jeszcze przeboleje i podlubalby cos przy moto :icon_twisted: A to ze licytowalem w ciemno to urok allegro itp a za 3500 to na czesci nawet by byla( ja mieszkam pod granica z ukraina a on prawie przy niemieckiej to jakbym mial tam jechac to tylko zeby kupic moto ).

 

Ale swoja droga ciekawy jestem remont tego sprzeta wyszedby mi tyle ile kosztuje sprawny trampek. Bo tak jak gosciu mi powiedzial ze jak daje mu po garach to silnik gasnie ,ale moto zawsze pali, i jedzie tylko ze nie na wysokim obrocie. Co to moze byc ? moze to jakas przypadlosc trampkow ? Ciekawe czy kotrys z posiadaczy tego moto mialo cos takiego u siebie. Bo wczesniej czy pozniej pewnie znowu bede szukal transalpa i chcialbym wiedziec ile taki remoncik kosztuje, jezeli bedzie mial takiego samego wirusa. Mysle tez nad Afryka 650, ale zobaczymy cos sie wczesniej upoluje ....

Edytowane przez Cutin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja ale cały czas opierasz się tylko na tym co naopowiadał Ci sprzedający. Jakby tu powiedzieć, nie jest on obiektywny w tej materii. Parę osób z Forum przejechało się po sprzęt "parę" km i to co zastali biegunowo różniło się od tego co zastać mieli. Sezon się kończy, zima ma być długa, na pewno upolujesz coś ciekawego. Nic na szybko, naprawdę mało jest altruistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiem tak: jak sie kupuje motocykl do remontu to trzeba miec kase na to - głupiś boś biedny. Prawda jest taka że co tanie to drogie i jeśli kupować cokolwiek do remontu to najwyżej singla gdzie remont jest przewidziany z góry co jakis przebieg i może sie w 1,5-2 tyś zmieścisz czyli też trzeba mieć kasy na to. wielocylindrowe silniki do remontu to skarbonka bez dna i tysiące złotych. Skoro nie możesz sie już doczekać jazdy to kup jakiegoś singla na jeden sezon - za 3,5-4 tyś wyrwiesz coś w stanie dostatecznym a będziesz jeździł a nie dokładał. za tyle możesz też kupić xj 600 51J która jest w baardzo niskich cenach a nie odzwierciedla to stanu. honda w małej cenie i to do tego transalp to podejrzana inwestycja....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi ;]

 

Tak, a jak powie ze nie sprzeda za tyle to co, negatywa mu wystawisz :rolleyes:

A może zapłacisz za prawnika wiecej jak moto warte i pozwiesz go do sądu i poświęcisz na to 5 lat ?? :buttrock:

 

NIC NIE MUSI, BĘDZIE CHCIAŁ TO SPRZEDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a jak powie ze nie sprzeda za tyle to co, negatywa mu wystawisz :rolleyes:

A może zapłacisz za prawnika wiecej jak moto warte i pozwiesz go do sądu i poświęcisz na to 5 lat ?? :buttrock:

 

NIC NIE MUSI, BĘDZIE CHCIAŁ TO SPRZEDA.

 

umowa jest prawnie wiazaca, wiec mozna tluc sie w sadzie.

 

zas wg starej, madrej zasady: 'biednego na tanie rzeczy nie stac', nie widze w tym zakupie zadnej okazji, ot ino klopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zależy czy kolo potrzebował szybkiej kasy :icon_exclaim::) Albo też był to gapowicz, ale na takiego bym nie liczył, niepowiedział by ci w takim wypadku co jest :icon_mrgreen: Zależy też w jakim stanie był motor, no i za taka kase można by sie zastanawiac po wcześniejszym oglądaniu maszyny z mechanikiem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostaje po staremu .... bede dalej szukal XL 600 LM w ladnym stanie. A do licytowania tylko zachecila mnie cena, i myslalem ze koszt naprawy tego trampka wyjdzie mi ok 1000 dzika. Teraz juz wiem ze to nie realne... Napisze za kilka dni do tego goscia co kupil to moto, niech sie mi wyplacze.... oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...