Skocz do zawartości

CBF 600 SA


abu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprzedam CBF600SA, rok produkcji 2004, sprowadzony, srebrny.

Przebieg 25000km nawinięty w większości na dalszych wyprawach (3000km+) czyli nie katowany w mieście.

To moje pierwsze 2OO i tez polecam jesli ktos rozpoczyna przygode motocyklową lub też mysli o dalszych wyprawach - pierwszorzędny turystyk!!!

Sprowadzony w wersji 25KW - teraz odblokowany.

Motocykl ma wyposażenie dodatkowe, czyli:

- gmole Hepco&Becker (lekko przerysowane)

- stelaż Five Stars pod kufry Givi/Kappa Monokey (lekko przerysowany)

- kufer centralny Givi 25l (monlock z płytą i stelażem)

- błotnik (z osłoną łańcucha) na tylnym kole w kolorze nadwozia

- wysoka, regulowana szyba turystyczna

- torby boczne Ixon (Tankbag z fotek nie jest na sprzedaż)

- alarm z bajerami

Moge sprzedać z kuframi Givi E41 (czarne), ale będzie drożej.

 

Teraz wady:

rysy na owiewce i na tłumiku

najprawdopodobniej zwichrowana jedna tarcza hamulcowa na przednim kole (przy mocniejszym wciśnięciu klamki czuć pulsowanie) - tarcze mogę zakupić i wymienić w serwisie, ale doliczę do końcowej ceny

 

Motocykl leżał jak każdy inny (jedna parkingówka i lekki szlif, ale z gmolami i stelażem pod kufry więc nic sie nie stało, a ja po szlifie wstałem, otrzepałem się i pojechałem dalej) - nie przygotowywałem go na sprzedaż, bo nie jestem handlarzem, a i właściwie ślady po szlifie minimalne.

Jest w bardzo dobrym stanie - tydzień temu odebrałem go od Pawła B. z serwisu, ma nowy napęd, płyny, opony (Michelin R.P.) po 6000km, klocki hamulcome po 7000km, nowe uszczelniacze i olej w lagach, nowy akumulator, sprawdzone łozyska, zawory - gotowy do sezonu letniego 2008!

Do motocykla są różne faktury z serwisu, ale nie ma książki serwisowej - od zawsze serwisowany u Pawła (tak twierdza poprzedni właściciele :D )

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...fea043b6c2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6da8a8979c.html

 

Sprzet znany na forum, miało go Klaudiusz, miał go Adam, miałem go ja - TY TEŻ MUSISZ GO MIEĆ :icon_mrgreen:

Żeby było jasne dużego Bandita nie kupuje ;)

 

0501668976/mail/GG

Edytowane przez abu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne dużego Bandita nie kupuje

Zdrajca...

Sprzęta znam, u mnie jeździł bez problemów przez kilka tys. km, tylko lałem paliwo. Abu cośtam zepsuł jak kupił, ale jak widać wyzej już jest chyba po wszystkiemu :] Ma alarm z dupowatą opcją odpalania z pilota, który ma tendencje do "wciskania sie" w kieszeni więc jeśli kupisz radze znaleźć dobre miejsce na pilota, żebyś sie nie zdziwił, że Twoje moto pracuje pod blokiem gdy ty akurat szamiesz obiad... Jak chcesz jakieś konkretne info odemnie to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiscie nie polecam mial 3 wlascicieli i kazdy cos do niego dolozyl :buttrock: , po 2 dziwnym trafem kazdy bandita kupuje;p a Adamowi glupio ze wcisnol mine i teraz jeszcze szuka kupca hehe.

 

 

ps. trzeba bylo Adam zostawic jak bylo a nie ladowac tyle kitu na spawy :buttrock:

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. trzeba bylo Adam zostawic jak bylo a nie ladowac tyle kitu na spawy

 

Na mózg Ci padło?! Jakie spawy. Tubka distalu i gra muzyka :] A w serwisówce napisałem, żeby regularnie naciągać sznurek którym przywiązałem na zaś główkę ramy :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

właściwie cena się nie zmienia 15500 z tym, że owiewki pomalowane, a wydech z kolektorami po polerowaniu, ale i tak już się uszlachetnił i nabrał złotego koloru :wink: - tarcza nadal do wymiany (prawa) - więcej grzechów nie pamiętam :D

 

Dodano:

 

najbardziej by mi pasowało sprzedać w kwietniu

Edytowane przez abu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale nie mogę edytować poprzedniego posta...

Wystawiłem moto na alledrogo i przy okazji zrobiłem kilka fotek, do oglądania na anukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=303437470

 

Nowe moto niespodziewanie będzie lada chwila więc poprzednie info o sprzedaży w kwietniu nieaktualne - moto do wzięcia od zaraz za nową, lepszą, ostateczną cenę - nieustająco polecam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...