Skocz do zawartości

Wybór łańcucha i zębatek :)


Qóba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

W najbliższym czasie muszę zmienić napęd w NSR 125 (moc 28,5 KM) :)

Ze względu na ograniczone fundusze mam takie opcje:

 

1. Łańcuch DID VX X-ring + zębatki Sunstar, cena: 350 zł + wysyłka

2. Łańcuch YBN bezoringowy + zębatki JT, cena 170 zł + wysyłka

3. Łańcuch VAZ X-ring + zębatki JT, cena 310 zł + wysyłka

4. Łańcuch DID X-ring + zębatki JT, cena 320 zł z wysyłką

5. Łańcuch DID superwzmocniony + zębatki JT, cena 260 zł + wysyłka

6. Łańcuch VAZ O-ring + zębatki JT, cena 280 zł + wysyłka

7. Łańcuch DID X-ring wzmocniony + zębatki JT, cena 250 zł + wysyłka

 

Nie znam się na tym kompletnie, chce żeby to wytrzymało najlepiej jak najdłużej - gdyby udało się 10 tyś. km to było by zajebiście :)

 

Cenowo opcja 2 jest najlepsza, ale ten YBN to chyba jakaś choojnia z grzybnią, więc skłaniam się w stronę opcji 7 :biggrin:

 

Pomocy :crossy:

 

Pozdro 600 vat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do kolesia, zobaczymy co odpisze.

5,6 i 7 opcja to są oferty jednego sklepu - www.motopasja.eu

W zakładce "Oferta" na swojej stronie mają wzmiankę, że są dealerem D.I.D'a , więc wątpię żeby to była jakaś podróba :clap:

 

Chyba kupię opcję 7, jeśli jednak odpuszczę tego sprzedawcę, bo parę osób napisze, że to jakiś wałek i koleś nie odpisze nic sensownego to będę się skłaniał ku opcji 4 :icon_mrgreen:

 

Dzięki i proszę o więcej wypowiedzi :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kup najtańszego DIDa oringowego, nie potrzebujesz żadnych wzmocnionych wersji. Do tego najlepiej dobierz stalowe zębatki VAZa, wyjdzie najtaniej i najpewniej.

MOgę jutro zerknąć, za ile miałbym taki zestaw.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dominik, jak możesz to looknij za ile miałbyś taki zestaw, myślę, że na początku przyszłego tygodnia będę zamawiał :icon_mrgreen:

Potrzebuje zębatki 14 i 36 zębów i łańcuch 520tka, 108 ogniw :clap:

 

EDIT:

 

Okazało się, że ostatnia opcja kosztuje o 100 zł więcej, koleś "się pomylił", kuźwaaa ... :clap:

 

W grę w takim razie wchodzi opcja 4 albo 6 chyba, że Dominik zaproponuje coś ciekawszego :clap:

W razie czego co wybrac - 4 czy 6 ?

 

Pozdroo

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik chyba nie mówisz poważnie co do zębatek Vaz'a?! Ja sprzedaje je tylko jak ktoś sie naprawde uprze na nie, bo delikatnie mówiąc ich jakośc pozostawia wiele do życzenia.

Co do najtańszego Did'a oringowego to jest nim właśnie model VX.

 

Możecie uznać, że moja opinia nie będzie obiektywna, ale jak moge lobbuje zebatki Sunstar'a są zazwyczaj ok 30-50zł droższe od JT a jakościowo naprawde nieporównywalnie. Jestem też zdania, że skoro kupujemy jedne z najlepszych łańcuchów to, aby było to sensowne rozwiązanie, należy kupić też najlepsze zębatki.

 

A Tobie Qóba to właśnie chyba ja robiłem wycene na sunstara :icon_mrgreen:

 

Zapraszam do dyskucji, chętnie porozmawiam na temat wyższości jednych nad drugimi.

 

Pzdr,

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerze mówiąc to praktycznie już zamówiłem ten zestaw od Dominika, ale teraz to namieszałeś Filu, nie wiem kompletnie co robić :wink:

 

Mi wyceny nie robiłeś, bo dopiero od paru dni rozglądam się za napędem do NSR - jak możesz to zrób proszę taką wycenę i podeślij mi na PW albo maila: [email protected] :evil:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...