Skocz do zawartości

oficjalne oblewanie motocykla :D


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin tylko mi jeszcze powiedz że wyjeżdżasz w delegacje i dlatego cię :biggrin: :lalag: :wink: nie będzie

 

 

nie mam cykl szkoleń ...

 

 

 

u brata :notworthy: . Opierniczył mnie łachudra, że dawno z nim nie :icon_razz: i że to jest do ch** nie podobne, no i co mu miałem powiedzieć :D na szczęście on ma żonke która miewa humory czasem więc nie wszystko jeszcze stracone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote jade do brata więc pić w piątek nie będę jak by co to TAXI Listek31 itd. Czyli powtórka z rozrywki.

 

Poprostu niechce się zmęczyć przed sobotą. he he he

Edytowane przez Listek31

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam cykl szkoleń ...

u brata :crossy: . Opierniczył mnie łachudra, że dawno z nim nie :flesje: i że to jest do ch** nie podobne, no i co mu miałem powiedzieć :buttrock: na szczęście on ma żonke która miewa humory czasem więc nie wszystko jeszcze stracone :D

ej. zara. a Ty nie możesz tego swojego xero do kół przyprowadzić? ;)

 

 

i Listku pisanie takich rzeczy na forum było błędem... teraz będziesz rozwoził ludzi na masce, dachu, w bagażniku, a pewnie jeszcze Ci kulig podczepią :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to z tej strony: patrząc na średnią ze spotkań z wami

a szkoda liczyć mało pamiętam więc nie mam się czym stresować bo i tak zapomne

 

a tak szczerz stawka nocna 150 zł za kilometr + 300 zł za trzaśnięcie drzwiami i obawiam się że chętnych już jest mniej. he he he :icon_mrgreen: :crossy: :D

 

P.S. To z bratem to jeszcze nie jest pewne, ale jest plan he he he

Edytowane przez Listek31

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej. zara. a Ty nie możesz tego swojego xero do kół przyprowadzić? :icon_exclaim:

móc to pewnie bym mógł, ale:

 

po pierwsze primo, co na to małżonki

po drugie primo, 2oo mogły by tego nie przetrwać (wyobraź sobie mnie do kwadratu + :icon_mrgreen: )

po trzecie primo, parę osób mogło by przestać pić (pomyśleli by, że im się dwoi w oczach)

 

i Listku pisanie takich rzeczy na forum było błędem... teraz będziesz rozwoził ludzi na masce, dachu, w bagażniku, a pewnie jeszcze Ci kulig podczepią :crossy: [/color]

 

Jeżeli już to nie kulig, a Kulik i ewentualnie jeżeli podczepią to Kulika :icon_biggrin:

 

Waldi... jak ty tak czesto mykasz do Pulaw i z powrotem to jak chcesz zaoszczedzic

na swoj wlasny motor, co?

 

chłopak jest wiecznie chudy, może je tyle, że bardziej opłaca mu się zapłacić za bilet do domu i tam przez weekend pojeść, niż wydawać na jedzenie w Warszawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

móc to pewnie bym mógł, ale:

 

po pierwsze primo, co na to małżonki

po drugie primo, 2oo mogły by tego nie przetrwać (wyobraź sobie mnie do kwadratu + :) )

po trzecie primo, parę osób mogło by przestać pić (pomyśleli by, że im się dwoi w oczach)

 

rozumiem ,że widzimy się w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...