Skocz do zawartości

UVEX BOSS 520 CLASIC


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem, ale znalazlem tylko 1 temat o tym kasku i bylo bardzo malo info :)

 

Posiada ktos ten model UVEX BOSS 520 CLASIC. Albo 530 , jest jakas znacząca roznica ?

 

Jak tam z jego jakoscia, parowaniem i glosnoscia ?

 

Z tego co slyszalem to bedzie sie nadawal dla ludzi, ktorzy nosza okularki ?

 

PS. znalazlem jest w niemczech w dobrej cenie z wysylka wyjdzie jakies 520 nowy.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro 530 chodza w okolicy 550-600 pln ... wydaja mi sie lepsze od 520 (ta ramka na wizjerze drazni mnie wizualnie). biorac pod uwage ze jestes okularnik jak ja (posiadam bossa 4000, starszy bart 530) to okulary bez wzgledu na wizjer czasem beda ci parowaly, wiec i tak bedziesz uchylal wizjer wiec ta ramka bedzie ci masakrycznie wpieniac... wnioski nasuwaja sie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to teraz czekam na opinie o modelu 520 czy cos innego w tym przedziale cenowym ?

 

Slyszalem dobre opinie o Nolanie, ale ponoc jest ciasny i, moze byc problem z okularami i dlateg polecane sa Uvexy...

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem dobre opinie o Nolanie, ale ponoc jest ciasny i, moze byc problem z okularami (...)

 

którym nolanie? opinia na poziomie tanie wina są dobre, bo są dobre i tanie ;)

 

w temacie: jeżdżę w stareńkim bossie 3000, bynajmniej oprawa szyby mi nie przeszkadza. a jest szczelny, no i póki co jeszcze nadaje się do użycia; a mam go 7 lat ;) aha, faktycznie łatwo się zakłada okulary, nawet pod kominiarkę. przynajmniej jak dla mnie

natomiast przykładowo kumpel kupił nolana n83 (?) i bez problemu zakładał pod niego okulary na miękkich, silikonowych zausznikach! kask był normalnie, prawidłowo dopasowany. wszystko więc zależy od konkretnego modelu. nie ma wyjścia, trzeba przymierzyć...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...