Skocz do zawartości

SONDA coś średniego


TOP
 Udostępnij

coś średniego  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybierasz ??

    • YAMAHA XVS 650 DRAG STAR
      10
    • HONDA SHADOW VT 750 SPIRIT
      9
    • SUZUKI INTRUDER M800/C800
      13
    • KAWASAKI VN 900 CLASSIC/CUSTOM
      25


Rekomendowane odpowiedzi

Pompka ma racji po troszku bo H-D to H-D(żaden z tych co wymieniłeś nie może się mierzyć w gangu ze sportem),ale za tyle to ja bym kupił coś używanego i w miarę nowego bo wbrew pozorom moto wcale mało nie traci po wyjechaniu z salonu.Ale jak fabryka to pewnie vn900 bo dragów jest pełno,suzuki nie umie robić ładnych sprzętów,a vt już dawno wyszły z mody.No i trzeba pomyśleć o tym że najnowsza konstrukcja to vn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30 koła to bym kupił Sportstera 1200 a nie plastikową imitację motocykla :icon_biggrin:

 

Wiem że ci od HD nie uznaja nic innego niż HD. Miałem ostatnio okazję stać przy Electra Glide i załamałem się. Tylko lalka Barbi z Kenem może są mniej plastikowi niz to co zobaczyłem. Zepsuty zegarek był dopełnieniem szczęścia na kierze. I trudno. Może ktoś kto ma kompleksy siada na tego plastika. Wild Stara trzeba umieć prowadzić. Sporstera można z wielkości porównać do rowerka bobo (może jeszcze ktoś to pamięta). Proszę się nie obrażać, ale też proszę nie szczekać tylko z tego powodu że los pokarał kogoś HDekiem. Swoją drogą koleś z HD znalazł dobre kleje do modeli plastokowych, które świetnie czymają jego sportera w ryzach, nie rozpada się.

Nie ja wykopałem toporek z 880 cm sportera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko a może i aż.Bo powiem szczerze że nie jestem ani za japonią ani za hameryką,ale jednak dźwięk H-D zostawia wszystko w tyle,a sylwetka Dyny Wide Glide to poprostu cudo.Japonia też ma takie jedno-xv1600(widać sporo nawiązań do h-d chociażby silnik) najbardziej udana produkcja.No i H-D zostało najdłużej wierne tradycji(czyt gaźnikowi).Możecie mówić co chcecie ale jednak H-D to H-D i już!

Tylko lalka Barbi z Kenem może są mniej plastikowi niz to co zobaczyłem.
Trochę coś zagmatwałeś;)

A wracając do tematu to STAN ma rację że trochę mały sport jest w porównaniu do japończyków więc pewnie na nich bym się skupił.Wiadomo że każdy by chciał żeby japonia była harleyowska a przy tym japońska,ale tak się niestety nie da a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że dojdzie do tego za 30 nikt nie kupi nowego H-D liczyłem że fani Triumpfa się odezwą :icon_biggrin:, a co do imitacji to niestety szkoda kolegi że za motory uważa tylko H-D, mógł iść na całość i napisać że moto to tylko H-D i od pojemności powyżej 1500 :buttrock: ciekawe czy pozdrawia innych nie na orginałach :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...